| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wolności 6
Obiekty w okolicy
Wolności 5
23
m
Poznań
Wolności 7
29
m
Poznań
Bank Citi Handlowy
39
m
Poznań
Pomnik wojenny (Lew Nachodu)
58
m
Poznań
Wolności 8
60
m
Poznań

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Pod numerem 7 m. 2 w 1948 roku mieściła się Główna Dyrekcja Państwowych Browarów Poznan i Kobylepole
2025-05-31 00:12:36 (rok temu)
4elza
 
Nie bardzo wiem jak to dokładnie przypisać, więc na razie jak widać, czy tu jest widoczna sala w Browarze Huggera?..., pomoc mile widziana.
2023-03-08 06:41:54 (3 lata temu)
Z wyglądu mocno przypomina kinoteatr "Słońce". Bardzo podobna jest zwłaszcza galeria nad widownią.
2025-03-17 22:11:26 (rok temu)
ylooC
 
do 4elza: Podejrzewam, że to zlokalizowana w Centralnej Restauracji PWK sala teatralna / ta na piętrze. To przebudowany przez Browar, dawny budynek słodowni Huggera,
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2023-08-15 14:16:15 (2 lata temu)
4elza
 
do ylooC: Przypisać?
2023-08-16 07:06:22 (2 lata temu)
ylooC
 
do Kamil Karwacki: No faktycznie galeria bardzo podobna...
2025-03-17 22:17:22 (rok temu)
ylooC
 
do Kamil Karwacki: Tylko co z opisem.... bo wygląda że jest nie trafiony jeśli chodzi o lokalizację.
2025-03-17 22:25:05 (rok temu)
do ylooC: Wydaję mi się, że chyba w nazewnictwie poznańskim przyjęły się dwie nazwy na tą salę. Przeglądając gazety międzywojenne widziałem artykuły, które traktowały o tym samym miejscu, natomiast inaczej je nazywały.
2025-03-17 22:35:46 (rok temu)
ylooC
 
do Kamil Karwacki: Czy sala Huggera i kinoteatr to to samo miejsce?
2025-03-17 22:37:59 (rok temu)
do ylooC: Tak, są identyczne, więc muszą to być te same miejsca.
2025-03-17 22:43:40 (rok temu)
do ylooC: Na tym zdjęciu widać to samo miejsce:
2025-03-17 22:45:17 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Kamil Karwacki: Teraz dodałeś, i rozwiało wszelkie wątpliwości. Faktycznie jak spojrzeć, to nawet promienie słońca z tych świetlików pasują. Dopisane - dziękuję
2025-03-17 22:46:21 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Wolności 6 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet