| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Autobusy w Poznaniu

Pętle autobusowe

2009

Busmania 2009

OBIEKTY - Autobusy w Poznaniu
1981
2001

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
Podmiana na skan z oryginału + autor + korekta datowania.
2017-04-28 12:09:46 (9 lat temu)
mar
 
do Gandalf: Dziękuję :)
2017-04-28 12:13:04 (9 lat temu)
672 to wagon N, wczesniej 275 (do 1978). W 1966 przekazany do Poznania z Wawy (w Wawie 776).
2016-11-05 23:40:26 (9 lat temu)
do mirekjot: dzięki za informację, już poprawiłem.
2016-11-06 00:01:16 (9 lat temu)
2016-11-05 23:42:13 (9 lat temu)
do mirekjot: Dzięki za informację, już poprawiłem.
2016-11-06 00:02:17 (9 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-07-26 11:16:22 (7 lat temu)
mirekjot
 
+2 głosów:2
Lata 1975-80 to nie sa. Nowa petla pod wiaduktem na Gorczynie to wrzesien 1972 i powyzsze foto wedlug mnie pochodzi z poczatkow jej eksploatacji, A od stycznia 1973 "10ka" przestala zawijac na Gorczyn - gdyz z Wilczaka zaczela jezdzic na Debiec.
2018-07-26 14:15:11 (7 lat temu)
do mirekjot: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-07-26 19:05:32 (7 lat temu)
andre13
 
do mirekjot: Datę zmieniłem, dziękuję za podpowiedź.
2018-08-15 13:27:42 (7 lat temu)
Pani Joanno, na Dębcu raczej się wiele nie zmieni. Powód jest prosty tu rządzi i dzieli układ torowisk kolejowych. Których w tej części jest ogrom :)
2022-08-14 14:17:20 (3 lata temu)
do annamilena: Wiesz, w temacie torów jestem dość zorientowana... 😁 Mnie chodziło o infrastrukturę i tzw. małą architekturę - wiaty, ogrodzenia, ławki, tablice informacyjne, ewentualnie kioski itp.
2022-08-14 15:52:50 (3 lata temu)
do Joanna Syrenka: O tak, tak faktycznie Dębiec raczej słabo wygląda w porównaniu do innych pętli tramwaj/autobus :P
2022-08-15 08:51:52 (3 lata temu)
O rany, wspomnienia wróciły... Dokładnie tak pamiętam Górczyn ze szkolnych lat.
2022-04-02 16:06:50 (4 lata temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
Autobusy stoją przy ul. Wiatracznej. Blok na pierwszym planie Czecha 49-58, Deska za nim to 61-72 , w tle to Lecha 110-119 , a za nim majaczy Lecha 15-20 - później dodam znaczniki
2024-08-08 09:49:33 (rok temu)
To były czasy
2024-10-23 18:19:06 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: dodane
2024-08-08 22:45:01 (rok temu)
Jolanta Mikołajewska
 
+1 głosów:1
To zajezdnia Gajowa w Poznaniu. Miejsce zlokalizowano na grupie Łódzki Wehikuł Czasu.
2025-01-01 18:31:23 (rok temu)
do Jolanta Mikołajewska: Też myślałem o Warszawie lub Poznaniu. Widocznie jakaś wycieczka z łódzkiego MPK. Ale że autor zdjęcia nie kojarzy, to dziwne.
2025-01-01 18:34:30 (rok temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Autobusy w Poznaniu - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet