| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Las Dębiński
Obiekty w okolicy
Leśnictwo
104
m
Poznań
Ku Dębinie 1
171
m
Poznań
Wiadukt kolejowy
223
m
Poznań
Wiadukt kolejowy
397
m
Wartownia II
438
m
Poznań

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
? nie można założyć obiektu " umocnienia w lesie dębińslim"
2015-04-08 20:38:58 (11 lat temu)
† Erle3
 
+1 głosów:1
Dziękuję za założenie obiektu i za wytłumaczenie skopiowania do schowka.
2015-04-08 21:40:56 (11 lat temu)
† Erle3
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Co to znaczy przy zdjęciu napis dodaj do schowka?
2015-04-08 20:52:57 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do † Erle3 : Kiedy wejdziesz do trybu kopiowania zdjęć to możesz je skopiować do schowka a potem wkleić ze schowka do innego obiektu (galerii zdjęć) - dzięki temu można szybko przenosić lub kopiować zdjęcia hurtowo między obiektami (galeriami zdjęć).
2015-04-08 20:57:40 (11 lat temu)
Hellrid
 
do † Erle3 : Raczej trzeba by to było nazwać, bardziej fachowo niż "umocnienia", po pierwsze jest to element twierdzy Poznań (Festung Posen) i wygląda na schron amunicyjny lub fragment baterii. Nazewnictwo powinno być zaczerpnięte z literatury fachowej lub mam nadzieje fachowiec się znajdzie :).
2015-04-10 13:00:18 (11 lat temu)
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
Ładne naturalne maskowanie!
2015-04-08 20:36:53 (11 lat temu)
Domyślam się że to w Poznaniu (ale figuruje jako opolskie).
2019-10-22 14:10:14 (6 lat temu)
Gandalf
 
do ritterswalder: Wysłałem wiadukt do wielkopolskiego. Niestety jest to niedoskonałość skryptu na którą zwracałem już kilka razy uwagę, jak dotąd nie zostało to poprawione :(
2019-10-22 14:20:57 (6 lat temu)
ylooC
 
do Gandalf: Dziękuję, myślę że to nie jest niedoskonałość skryptu, tylko fakt, że to i pozostałe zdjęcia tego wiaduktu są tak przypisane.
2019-10-22 14:42:23 (6 lat temu)
do ylooC: Ale to wystarczy zmienić tylko ścieżkę przypisania.
2019-10-22 14:46:34 (6 lat temu)
Gandalf
 
do ylooC: I to jest właśnie ta niedoskonałość, bo obiekt (wiadukt kolejowy) ma prawidłowe przypisanie do woj. wielkopolskiego natomiast dodawane do tego obiektu zdjęcia są przypisywane do woj. opolskiego i dodając zdjęcie trzeba za każdym razem edytować przypisanie, a nikt tego nie robi i wychodzą takie paradoksy.
2019-10-22 14:49:41 (6 lat temu)
ylooC
 
do Gandalf: Czy można skopiować ścieżkę przypisania z innego swojego zdjęcia ?Bo mnie zaraz trafi (wpisuje człowiek Linia kolejowa nr 272 - wciska szukaj ... a tam miliard "Wiadukt/poznań" i inne takie) i jak tu się rozeznać, który jest który ? Konkretnie chciałbym przypisanie takie samo jak
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2019-10-22 15:10:10 (6 lat temu)
ylooC
 
do ylooC: Ok już sobie sam odpowiedziałem :)
2019-10-22 15:17:03 (6 lat temu)
ylooC
 
do ylooC: Ok poddaje się, to jest nielogiczne. Chciałbym bardzo przypisać do zdjęcie do Lini kolejowych w wielkopolsce, linia 272 tak jak to zdjęcie Czy ktoś mi może powiedzieć jak to zrobić?
2019-10-22 15:26:37 (6 lat temu)
Gandalf
 
do ylooC: Klikasz nad zdjęciem w przycisk "Edytuj", w okienku które się otworzy w sekcji Lista przypisań stawiasz ptaszka w kwadracie przy "Las Dębiński" i klikasz w "Odpisz zaznaczone przypisanie" i ... gotowe :)
2019-10-22 15:34:58 (6 lat temu)
ylooC
 
do Gandalf: Spoko to wiem i umiem zrobić. Ale jak próbuję dodać to zdjęcie do lini 272 to wskakuje woj. opolskie (jak poprzednio). Jak zmienić przypisanie tak jak ty zmieniłeś ?
2019-10-22 15:36:32 (6 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
do ylooC: Klikasz nad zdjęciem "Edytuj", w oknie które się otworzy obok 'Ścieżki przypisań" klikasz na rozwiń, klikasz na "Linie kolejowe w województwie wielkopolskim" i w przycisk "Aktualizuj ścieżki przypisań" gotowe.
2019-10-22 15:45:04 (6 lat temu)
ylooC
 
do Gandalf: Aaaaaa ! Super dziekuję, teraz wiem o co c'mon
2019-10-22 15:47:45 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Dobre ujęcie.
2022-01-04 10:07:43 (4 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Wreszcie wiadukt w całości :-)
2022-01-05 15:42:27 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Las Dębiński na innych zdjęciach
1905-1915
1905
-
1915
1905
-
1915
Las Dębiński - obiekty i wydarzenia
Las Dębiński w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet