| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Pawilon 3
Obiekty w okolicy
Plac Centralny
102
m
Poznań
Wioska afrykańska
108
m
Poznań
Rzeźba Akt z delfinem
113
m
Poznań
Park rozrywki
117
m
Poznań
Pawilon 3A
121
m
Poznań

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
YouPiter, coś dla Ciebie.
2012-03-22 22:20:57 (14 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
Dzięki za dedykację. Tylko Ty Danusiu o mnie myślisz, a pomysł, coby cztery koła w blaszanym opakowaniu ( jak na te czasy ) fotografować godny podziwu. Podziękowanie i szóstka - to niemal Humoris Causa po tylu latach na Twoje ręce składam.
2012-03-25 00:24:52 (14 lat temu)
Pokaż oparcie, pokażę Ci wsparcie :) Pewnie to coś to FIAT 500, Steyr Puch, Zastawa 750 - odpada - na bazie FIAT- a 600, wyłupiaste kierunki to jest powód, by się pochylić nad tematem. Pokaż linki - może cóś się ustali :)
2012-03-25 01:12:14 (14 lat temu)
Steyr Puch 500 wypuścił coś równie podobnego
2012-03-25 01:16:31 (14 lat temu)
Ostatni link jest ( jak myślę ) najbardziej trafny ( ... i otwieralny jest ). Najbardziej w innowacyjności poszedł SU ale to już zupełnie inna konstrukcja, aczkolwiek przypominająca duch tych małolitrażowych samochodzików.
2012-03-25 01:26:24 (14 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: A jaki to model?
2012-03-25 00:41:39 (14 lat temu)
do pawulon: Mój ???
2012-03-25 00:53:53 (14 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: Wygląda na Fiata, Zastawę, Steyera , Seata i im podobne odmiany tego modelu, tylko maska jest inna niż w tamtych. Tamte mają zakończoną lekko w dól, w kierunku zderzaka, ten ma płasko poprowadzoną jej linię i nie pasuje do żadnego z tych modeli. Co ty na to, bo ja już od wczoraj przejrzałem setki zdjęć i wszystkie mają maski schodzące w dół.
2012-03-25 01:02:26 (14 lat temu)
do pawulon: Do tego te wloty powietrza pod reflektorami (a'la NSU Prinz) i logo nie kojarzące się z Fiatem...
2012-03-25 01:07:41 (14 lat temu)
pawulon
 
do Jarosław Dubowski: Żaden z tych modeli nie miał także takich bocznych kierunkowskazów.
2012-03-25 01:08:46 (14 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: Ja wpisałem w googla Zastawa 750, a później to już od linku do linku przeleciałem wszystkie modele tego Fiata. Żaden i z żadnych lat produkcji, niezależnie też od marki, nie ma takiej linii maski i takich kierunków. Może ty coś wyguglasz ;)
2012-03-25 01:17:27 (14 lat temu)
2012-03-25 01:17:00 (14 lat temu)
pawulon
 
do YouPiter: No tak, tego Pucha500 nie wypatrzyłem. Widocznie za dużo ich oglądnąłem na raz i dostałem już mętliku w głowie ;)
2012-03-25 01:22:21 (14 lat temu)
do pawulon: Można dostać mętliku, dlatego nie tak łatwo jest wydostać szczegóły, nawet z tak jasnego i konkretnego ( skanu ) czy fotki Danuty. MTP to pokaz nowości ale też ( jak się okazuje ) licencji, które protoplasta narzucił a potem przyzwolił na jego kontynuację :)
2012-03-25 01:31:30 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do YouPiter: To jest Fiat 500 na stronie 3.
2012-03-25 09:24:52 (14 lat temu)
do Eugeniusz S.: Szukałem wiarygodnego na str. trzeciej i go nie znalazłem. Tak czy siak, proponuję zamknąć temat wobec różnorodności wersji, ich licencji, nazw i protoplasty - FIAT 500 F(?)
2012-03-25 10:52:31 (14 lat temu)
do YouPiter: Tu masz opis dlaczego NSU jest podobny.
2012-03-25 12:16:59 (14 lat temu)
PEŻ
 
Precyzyjna lokalizacja ?
2014-06-21 20:30:46 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2014-06-21 20:48:12 (12 lat temu)
To rok 1948 - już jest Tatraplan, a Skoda Tudor sedan ma jeszcze starą atrapę.
2024-09-06 14:37:46 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Rok 1948.
2024-09-06 14:38:04 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2023-12-10 14:34:47 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Przy Pawilonie 3.
2025-01-30 16:19:34 (rok temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Też Pawilon 3.
2025-01-30 16:18:49 (rok temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Zdjęcie wykonane na skrzyżowaniu ul. Głogowska, Roosevelta i Most Dworcowy. W tle pawilon 3 przy Targach Poznańskich
Zdjęcie z rodzinnej szuflady. Moi rodzice ze znajomymi wybrali się na targi do Poznania. Można było tam znaleźć powiew wielkiego świata i normalnego życia....
1927
-
1929
1927
-
1929
1929
-
1929
1929
-
1929
1929
-
1929
1929
-
1948
1929
-
1948
1948
-
1950
1950
-
1957
1950
-
1957
Pawilon 3 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet