| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat raciborski
Więcej (5)
Najbliższe atrakcje turystyczne
Kościół Wniebowzięcia Najświętszej...
222
m
Racibórz
Kolumna Maryjna
296
m
Racibórz
Kościół św. Jakuba
345
m
Racibórz
Kaplica Zamkowa św. Tomasza Kantua...
693
m
Racibórz
Browar Zamkowy sp. z o.o.
741
m
Racibórz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Sąd Rejonowy

Architekt: Karl Friedrich Schinkel (52 realizacji)
Atrakcja turystyczna
Zbudowano: 1823-26
Dawniej: Amtsgericht (Strasse der SA 29; wcześniej Neue Strasse 25)
Zabytek: A-1953/71
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To też Adam Śmietański :) Rok 1966
2015-11-21 12:47:04 (10 lat temu)
podmiana na większe
2018-08-26 09:17:30 (7 lat temu)
O, już widzę, że wstrętna Łapa zrobiła porządek :)
2009-08-26 22:06:19 (16 lat temu)
ŁAPA
 
A zrobiłem, ale dlaczego od razu wstrętny;)
2009-08-26 22:10:20 (16 lat temu)
do ŁAPA: Bo ŁAPA z niczym dobrym się nie kojarzy ;)
2009-08-26 22:14:42 (16 lat temu)
zuf
 
744px × 476px. Nie oceniam! :)
2009-10-05 23:08:30 (16 lat temu)
do zuf: Ratuj Łapo wstrętna, takie skarby wykopuję a tu psy na mnie wieszajo ;)
2009-10-05 23:14:06 (16 lat temu)
zuf
 
Ok. Skarb to jest bez wątpienia. Ale pomyśl jakim byłby unikatem jakby był w dużej rozdzielczości. Spoko. Wrzucaj jak leci. I tak się kiedyś podmieni :)
2009-10-05 23:22:20 (16 lat temu)
ŁAPA
 
Małe, ale ładne. Jak będzie większe, to to wywalimy;)
2009-10-07 23:19:19 (16 lat temu)
pawulon
 
2009-10-08 00:07:24 (16 lat temu)
do pawulon: Ee, ale inne :P
2009-10-08 08:31:26 (16 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: No, fakt, inne ludziki są domalowane ;))
2009-10-08 08:52:50 (16 lat temu)
do pawulon: I drzewka inne po prawej przy wejściu do knajpy i reklamy na słupie i osłonka antycieniowa rozwinięta... ;) Masz tutaj pawulon ciekawą stronę - - przejdź wszystkie plansze :D
2009-10-08 09:00:20 (16 lat temu)
Podmieniłem na lepsze.
2013-08-29 19:40:37 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski :-)
2017-11-26 16:10:22 (8 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dojrzałaś :) Sokole oko :)
2017-11-26 16:18:26 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Desperado: akurat był dobrze oświetlony ;-)
2017-11-26 16:25:16 (8 lat temu)
Porównując wysokość drzewa na innych zdjęciach - raczej bliżej 1940 roku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter
2024-10-13 11:06:11 (rok temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet