| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Stacja kolejowa Radom Wschodni
Najbliższe obiekty nieistniejące
Wiadukt (stary)
18
m
Radom
Huta Szkła "Żar"
127
m
Radom
Zborowskiego 8
413
m
Radom
Kaliska 1
517
m
Radom
Budynek zakładowy
570
m
Radom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Nastawnia Rw

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2015
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
+2 głosów:2
To nie będzie dzisiejsza Żeromskiego?
2012-02-06 10:52:34 (14 lat temu)
Nie mam pojęcia - Radomia unikam jak ognia...
2012-02-06 10:56:19 (14 lat temu)
Nigdy w Radomiu nie była, ale ul. Żeromskiego jawi mi się na naszej stronie jako główna w mieście. A na zdjęciu ewidentnie nastawnia kolejowa przy torowisku, czyli gdzieś na uboczu miasta. Może ta, może podobna , niejedna na pewno była.
2012-02-21 19:09:41 (14 lat temu)
WW
 
do bonczek_hydroforgroup: Jakoś nie możemy się doczekać opinii Rafała T!
2012-02-21 18:19:49 (14 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Przez Radom tylko przejeżdżałem samochodem,a wygląda,że to okolice stacji Radom Wschodni obok istotnie jest początek ulicy Żeromskiego.
2012-02-21 19:35:40 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do mamik: Otóż to, Danuta nie wdrożyła się dostatecznie w temat. Ja jestem niemal pewien, że to jest miejsce dzisiejszego wiaduktu Żeromskiego / Lubelska.
2012-02-21 22:47:57 (14 lat temu)
do mamik: Pod wiaduktem na Żeromskiego/Lubelskiej jest nastawnia, niestety nie sfocona ze względu na kiepskie światło, czekam aż Ziemia ustawi się odpowiednio do Słońca na mapu jest widoczna . Dalej na wschód jest jeszcze jedna ale raczej auto by tam nie dotarło.
2012-02-22 13:26:44 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do WW: Rzeczywiście, kajam się. Ul. Zeromskiego nie była dodana do naszej mapu, a na szukanie w inych oknach akurat nie miałam czasu.
2012-02-21 22:54:01 (14 lat temu)
do Danuta B.: Nie dodaję ulic do mapu, jest dużo takich , które rozwój miasta podzielił ma kawałki a nazwa została jedna. Znacznika liniowego nie da się podzielić na części, więc puki co nie ma żadnej.
2012-02-22 15:55:42 (14 lat temu)
mamik
 
do Rafał T : Samochodem tam nie dotarłem ;-) Tak czy inaczej to chyba stacji Radom Wschodni? Wskazuje na to napis na budynku.
2012-02-22 13:30:20 (14 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Jest sfotografowana na zumi.pl, z góry zresztą - kształt dachu identico taki sam, zakładając że nie było wtedy wiaduktu to jest to miejsce...
2012-02-23 09:01:35 (14 lat temu)
do mamik: Myślę o aucie na zdjęciu, będę szedł do pracy to sfocę jakkolwiek to jakieś 200m od firmy.
2012-02-22 13:33:59 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Wydaje mi się, że widziałam to zdjęcie kilka dni temu, nawet dawałam link do archiwalnego.
2012-02-28 19:36:19 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 14 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet