| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (16)
Obiekty w okolicy
Tadeuszowska 19
34
m
Radom
Tadeuszowska 21a
36
m
Radom
Wesoła 15
37
m
Radom
Wesoła 16
39
m
Radom
Wesoła 13
46
m
Radom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Moje ulubione światło - słońce + ciemna chmura w tle.
2014-04-29 21:52:49 (12 lat temu)
Marek Stańczyk
 
+4 głosów:4
Poprawna fota, świetne kolory. Takie światło uwielbiam w górach i przy pejzażu miejskim.
2014-05-01 16:24:17 (12 lat temu)
Marek Stańczyk
 
+7 głosów:7
Takich zaczepiaczy i nic nie wnoszących komentarzy użytkowników jak "dysia" powinno się usuwać. Mam nadzieję że admin zrobi to szybko, bo uważam że FP powinna mieć odpowiedni poziom.
2014-05-01 16:27:33 (12 lat temu)
dysia
 
do Neo[EZN]: No cóż, dziwne ludzie mają upodobania, jedni lubią wąchać kwiatki, inni skarpetki, a co z balansem bieli ?
2014-04-29 22:06:09 (12 lat temu)
do dysia: Aromatyczne są zapachy spod pachy :)))
2014-04-29 22:07:15 (12 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
do dysia: Moim zdaniem balans bieli ustawiony prawidłowo.
2014-04-29 22:14:06 (12 lat temu)
Marek Kuliński
 
+8 głosów:8
do dysia: Jedni lubią zdjęcia robić a inni marudzić.
2014-04-29 22:35:32 (12 lat temu)
dysia
 
do Marek W : No tak, dużo zależy od monitora na jakim oglądamy zdjęcia, może mój jest rozkalibrowany, dzięki za informację, jutro gnam z nim do serwisu.
2014-04-29 22:21:51 (12 lat temu)
do Marek W : U mnie też wygląda naturalnie.
2014-04-29 22:27:12 (12 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
do dysia: Ech tam zaraz rozkalibrowany, jeden lubi ciepłe a inny zimne kolory. Ważne żeby białe było białe.
2014-04-29 22:30:16 (12 lat temu)
dysia
 
+1 głosów:1
do Marek Stańczyk: Nazwisko masz dobre, może porady Stańczyka fotopolskiego admin do którego się zwracasz, zechce wysłuchać.
A tak odnosząc się do Twojej wypowiedzi i tu cytuję:
"Poprawna fota, świetne kolory. Takie światło uwielbiam w górach i przy pejzażu miejskim."
brakuje tam stwierdzenia "moim zdaniem", w każdym innym przypadku, ktoś może to przyjąć za pewnik, i tkwić w błędzie dotyczącym kanonu światła w pejzażu miejskim, czy też w górach.
2014-05-01 16:37:35 (12 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+6 głosów:6
do dysia: Moim zdaniem - że tak sobie pozwolę - "czepianie się" nazwisk nie jest ani kulturalne, ani miłe. Nie powinno mieć miejsca. Nie sądzę też, by w wypowiedzi Marka brakowało określenia "moim zdaniem" - sam napisał, swoje zdanie. Tak sądzę. Proponuję zakończyć dyskusję. Nie miejsce, nie czas na to. Pozdrawiam życząc miłego dnia, udanych ujęć i cieszenia się fotografią ;)
2014-05-01 16:49:43 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet