| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat łaski
Obiekty w okolicy
Most kolejowy /Rogoźno, rz. Widawka/
2051
m
Rogóźno
Schron nr 2
2263
m
Grabno
Schron nr 4
2474
m
Rogóźno
Schron nr 3
2498
m
Grabno
Kolejowa 1
2647
m
Widawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Most w ciągu drogi krajowej nr 481, wybudowany w 2008 r. przez Skanska SA
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
+1 głosów:1
Jakby ktoś się pytał to mamy zgodę, a nawet więcej dostaliśmy te zdjęcia w ramach wymiany ;-)
2012-04-05 19:29:12 (14 lat temu)
mamik
 
Ładnie oceniacie, szkoda że to nie moje ;-) Polecam też drugi most w Maluszynie.
2012-04-05 20:01:09 (14 lat temu)
pawulon
 
do mamik: Widzę że zabrałeś się za te zdjęcia. Ja miałem właśnie to zrobić, ale już nie muszę ;))
2012-04-05 21:08:39 (14 lat temu)
mamik
 
do pawulon: W oryginale miały ponad 1800 px więc trochę zmniejszyłem
2012-04-05 21:36:17 (14 lat temu)
mamik
 
do pawulon: Zawsze nim coś zrobisz sprawdź folder "wysłane" ;-)
2012-04-05 21:45:49 (14 lat temu)
do pawulon: I zanim odpiszecie zajrzyjcie do folderu kopie robocze. Czasami coś mi przerwie pisanie odpowiedzi w połowie i zapisuje się fragment właśnie w tym folderze. Wystarczy dodać dwa zdania i gotowe. Poza tym o wymianie barterowej, której wynik właśnie oglądamy na zdjęciu, będziemy w przyszłych mailach pamiętać, no nie?.
2012-04-05 22:01:16 (14 lat temu)
pawulon
 
do mamik: Zawsze sprawdzam.
2012-04-05 22:00:40 (14 lat temu)
pawulon
 
do Danuta B.: Ja przeczytałem że dostaniemy fotki już gotowych-zakończonych inwestycji, więc napisałem że nas interesują także zdjęcia robione w trakcie ich trwania. Jak to pisałem to nie widziałem żadnego waszego maila w którym by o tym któreś z Was pisało do pani ze Skanski.
2012-04-05 22:05:48 (14 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Na północ od stacji Chociw Łaski,
2021-04-06 12:52:11 (5 lat temu)
mag
 
do ritterswalder: ...?
2021-04-06 16:29:43 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
2008
-
2008
2008
-
2008
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet