| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Przebudowa skrzyżowania i budowa ronda

Obiekty w okolicy
Pawilon handlowy "Rondo"
70
m
Jelenia Góra
Różyckiego 1
74
m
Jelenia Góra
Różyckiego 5
83
m
Jelenia Góra
Budynek usługowo-handlowy
92
m
Jelenia Góra
Targowisko
95
m
Jelenia Góra

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Właśnie rozpoczęła się budowa ronda w tym miejscu.
2017-08-25 14:37:21 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
Na powrót będzie rondo?Wiele lat temu je zlikwidowali bo Ikarusy - przegubowce nie mogły wykonać skrętu w lewo bez najechania na ''koło'' pamiętam, tak to tłumaczono.
2017-08-25 14:44:53 (8 lat temu)
Wyszło nieco humorystycznie, na wyrost z tym obiektem ''przebudowa'' - jak się okazało - namalowanie koła na środku i zmiana organizacji ruchu to żadna przebudowa; z tego co się dowiedziałem to takich korekt skrzyżowań jest planowanych jeszcze kilka, nawet do konca roku.
2017-09-01 08:30:04 (8 lat temu)
do Dariusz Łukasik: A ja się dowiedziałem, że powstanie tu mała wysepka.
2017-09-01 12:21:33 (8 lat temu)
do Dariusz Łukasik: Ciekaw jestem jak nie wybudują wysepki przed zimą i śnieg zasypie to kółko namalowane, to będą te znaki koszone przez samochody
2017-09-01 12:27:22 (8 lat temu)
do antypuszka©: Zima nie zima nie ma tu nic do rzeczy, znaki są najważniejsze, nastepne miejsce do prawdziwej przebudowy jest tu; tu nie bedzie namalowania kola na srodku jak na Zabobrzu, rozmwialem z gostkiem z zarzadu drog jak fotografowalem most na Cervi, bedzie wiele rond, przebudowanych na prawde i na niby, choc taki sposob oznaczenia skrzyzowania z ruchm okreznym jest jak najbardziej wlasciwy.
2017-09-01 17:36:25 (8 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
Rondo już tu kiedyś było, może powinniśmy mówić o jego odbudowie :)))
2017-08-25 18:19:20 (8 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+3 głosów:3
Bylejakość i łatwizna nie rondo!
2017-09-29 20:37:54 (8 lat temu)
vetinari
 
+6 głosów:6
do Dariusz Łukasik: Waźne źe byla jakiaś dotacija na rondo. Jest rondo, jest...i syn ma nowy mercedes :-)
2017-09-29 20:40:55 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na innych zdjęciach
Rondo im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet