| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wielkie piece

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wielkie piece

Obiekt istnieje częściowo
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
labeo7
 
Podmiana + datowanie
2018-12-25 17:26:12 (7 lat temu)
Mikrob
 
+2 głosów:2
Ilu tu jest zdjęć do porównania? Oczopląs....
2018-12-25 17:52:21 (7 lat temu)
Huta Pokój w Nowym Bytomiu. Identyczne:
2021-04-16 09:13:48 (5 lat temu)
do ritterswalder: Komin i kachloki stoją do dziś.
2021-04-16 11:09:30 (5 lat temu)
TW40
 
do ritterswalder: Moje jakby ostrzejsze ale z lewej strony bardziej zniszczone...
2021-04-16 19:36:53 (5 lat temu)
To jest IMHO Huta Pokój, widok na wielkie piece od zachodu.
2011-10-23 13:38:07 (14 lat temu)
Podmiana.
2019-09-03 21:41:16 (6 lat temu)
do Desperado: Tu masz dużo zdjęć z huty
2023-06-30 15:23:01 (2 lata temu)
Datowanie na okres drugiej wojny.
2021-03-09 19:20:12 (5 lat temu)
budynek po prawej już nie istnieje, a szkoda, bo ładnie się prezentuje!
2014-09-16 10:41:52 (11 lat temu)
Dana
 
do Wojtek-SRS: Nie istnieje, ale obiekt mu się należy - może ktoś wie, co się w nim mieściło?
2026-06-19 11:51:40 (8 dni temu)
ulec
 
2026-06-19 12:15:02 (8 dni temu)
Dana
 
Przypisałam dodatkowo do Niedurnego 54.
2026-06-19 12:36:49 (8 dni temu)
Dana
 
do ulec: Pouzupełniałam przypisania i znaczniki, dzięki :)
2026-06-19 12:57:36 (8 dni temu)
esski
 
2015-08-17 04:22:13 (10 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
To jest huta Pokój w Nowym Bytomiu (obecnie Ruda Śląska). Dla porównania:

Budynek po lewej widoczny jest na tamtej kartce po prawej od drugiej (zachodniej) strony. Do dziś zachował się budynek widoczny po prawej (obecnie ul. Hutnicza 4)
2016-04-03 00:34:46 (10 lat temu)
augiasz
 
Ładnie kopci zakładowa lokomotywa
2017-08-20 20:44:08 (8 lat temu)
do augiasz: Tylko przejazd kolejowy został w tym samym miejscu.
2017-08-20 23:16:30 (8 lat temu)
Cóż to za kosmiczna konstrukcja:)?
2022-04-03 20:30:41 (4 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Ta rura to jest oczyszczacz gazu wielkopiecowego.
2022-04-03 20:54:34 (4 lata temu)
Ciekaw jestem efektu końcowego.
2026-01-01 15:47:14 (5 miesięcy temu)
do Maciej Czarnota: Ja też. Zmienia się tam.
2026-01-01 18:16:08 (5 miesięcy temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do Grzegorz Małyszczuk: Tu masz informacje
2026-01-01 18:18:50 (5 miesięcy temu)
do Eugeniusz S.: Dziękuję. Pozostało cierpliwie czekać i dokumentować zmiany.
2026-01-01 18:22:30 (5 miesięcy temu)
PiotrW
 
do Maciej Czarnota: Widziałem wizualizację i wzięło mnie przerażenie, jakieś kopuły i podesty. do tego wszystko w bluszczu. Mam nadzieję że to tylko jakaś sirotka zrobiła głupiego promta w AI.
2026-01-01 19:54:54 (5 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+2 głosów:2
Z załączonego linku wynika, że ma tu być "nowoczesne centrum edukacyjno-kulturalne" i platforma widokowa i jakiś dach. To raczej sposób na dostanie dofinansowania, a nie ma co się czarować, rewitalizacja tak dużego obiektu to wydatek. Sugeruje to jednak, że ingenecja będzie duża.
2026-01-02 11:21:57 (5 miesięcy temu)
20 Dyskusji (ostatnia 8 dni temu)
Wielkie piece - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet