| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (9)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Katowicka 36 - 36a
54
m
Ruda Śląska
Katowicka 38 - 38a
97
m
Ruda Śląska
Podstacja trakcyjna 44 WIREK
138
m
Ruda Śląska
Katowicka 40 - 40a
151
m
Ruda Śląska
Nowary 11
313
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Katowicka 34 - 34a

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2011
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tak nazywał się Wirek.Natomiast ulica to była kiedyś Katowicka a teraz Górnośląska.Dzisiaj tu jest rondo,stacja Orlenu a poniżej Kaufland.Urodziłem się tutaj.Link odnosi się do zupełnie innej dzielnicy,do Nowego Bytomia
2009-01-17 19:54:04 (17 lat temu)
fck
 
do karminadel: Dzięk, zmieniłem przypisanie :).
2009-01-17 19:56:06 (17 lat temu)
Przez moment nie byłem pewny czy ta ulica nazywa się dzisiaj Górnośląska.Trochę czasu już minęlo odkąd "zmieniłem adres".Pozdrawiam.
2009-01-18 07:30:48 (17 lat temu)
Coś nie gra bo po Górnośląskiej (obecnej) nie jeździ i nie jeździł nigdy tramwaj. Może to być Katowicka, ale ten łuk torow tramwajowych jest nieco zagadkowy - jeśli fotografujący stał plecami do obecnego ronda u zbiegu Katowickiej, Stalmacha, Odrodzenia i Nowary to tramwaj mijałby fotografa/rysownika po lewej jego stronie.
2009-01-18 22:22:52 (17 lat temu)
Trzeba rzeczywiście poprawić nazwę ulicy na Katowicka!!!Teraz patrzę na mapę i Górnośląska odbija w dół.Jadąc samochodem musiałem widzieć tabliczkę z Górnośląską i to mnie zmyliło.Było to wtedy kiedy podpadł Figuła.
Co do torowiska to jego" kształt" mógł ulec zmianie przy budowie drogi.Zaraz i tak jest zakręt w stronę Wirku.Ta część ulicy się zachowała do dzisiaj.Pozdrawiam.
2009-01-19 10:09:49 (17 lat temu)
fck
 
do karminadel: Już :).
2009-01-19 20:45:16 (17 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
Te budynki już przechodzą do historii zostały tylko dwa.
2011-11-26 20:19:19 (14 lat temu)
hvp
 
do fck: w rzeczywistości ta kamienica jest obecnie pod dwoma adresami - Katowicka 43 (6 pierwszych okien od lewej) i Katowicka 45 (pozostałe 8/9 okien do prawej) - w związku z tym, przydałoby się na powyższym zdjęciu dodać po lewej jeszcze odnośnik do Katowickiej 43 :)
2020-08-17 14:05:55 (5 lat temu)
Dana
 
Wózek dla Tereski ;)
2020-08-17 14:09:06 (5 lat temu)
Jednak pod kilof - kilka miesięcy temu budynki były zabezpieczane i mówiło się o remoncie...
Swoją drogą tam na Wirku wiele się dzieje - Kaufland zburzony i wybudowany od nowa, szkoła się skrzywiła i ją wyprostowali...
2011-11-23 23:50:24 (14 lat temu)
Petroniusz
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Możesz rozwinąć zdanie "Kaufland zburzony i wybudowany od nowa, szkoła się skrzywiła i ją wyprostowali"?. Bo jak czytam, że w sąsiednim Bytomiu wydobycie idzie na zawał i w związku z tym w majestacie prawa znikają kolejne budynki z lat 1900-1940, a ludzie, często starzy, są zmuszeni do szukania nowego miejsca na spędzenie reszty swojego życia, a często nie mają nawet możliwości zabrania symbolicznej szczoteczki do zębów, to zaczynam się zastanawiać, czy żyję w jakimś "Bantustanie" czy kraju, który ponad 20 lat temu wybrał konkretny kierunek rozwoju.
P.s. Czy ktoś w Bytomiu foci upadające budynki?
2011-11-24 00:54:35 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do Petroniusz: Niestety, chyba nikt z nas :(
2011-11-24 09:39:16 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Petroniusz: Kaufland w wyniku szkód górniczych został zburzony,i postawiony w tym samym miejscu na nowych fundamentach. Mamy pięć kategorii szkód górniczych więc jeżeli inwestor zaoszczędzi to efekt jest jak na Kauflandzie.Trzeba pamiętać ze te stare budynki w większości od powstania nie były remontowane.
2011-11-24 11:00:16 (14 lat temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Petroniusz: Tak jak Eugen pisze - o ile w przypadku Karbia w mediach jest szum to o wireckim Kauflandzie (Katowicka 26) co najwyżej lokalne gazety wzmianiki pisały. Budynek powstał gdzieś w 2003r. (typowy, taki sam jak w Chorzowie na 3-go Maja i na Kościuszki) i juz w jakiś rok póżniej zaczął się sypać, następnie Nadzór Budowlany wyłączył obiekt z użytkowania, a Kaufland przeniósł handel do hali namiotowej rozstawionej na parkingu.
Co do szkoły to jeden z segmentów budynku usytuowanego na skarpie ponad ulicą Katowicką odchylił się od pionu (co było badrzo widoczne ze względu na klinowo rozszerzającą się ku górze dylatację) i niedawno był odcinany od fundamentu i prostowany.
2011-11-24 18:29:37 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet