| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rondo Unii Europejskiej
Obiekty w okolicy
Rondo Unii Europejskiej
16
m
Ruda Śląska
Dworcowa 6
63
m
Ruda Śląska
Niedurnego 131
86
m
Ruda Śląska
Punkt regulatorski
103
m
Ruda Śląska
Rejon Energetyczny
108
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wagon tramwajowy typu 5ND nr 156, ściągnięty z Elbląga.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Ale fajny "ratlook" :)
2017-08-19 01:16:33 (8 lat temu)
Hmm, a skąd się tam wziął wagon z Elbląga?
2017-08-19 12:38:26 (8 lat temu)
Stenek
 
on jest tak pomalowany, czy tak ............. potwornie zardzewiały ???
2017-08-19 21:15:12 (8 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
Nasz "Pociąg do nieba" też ma takie kolorki:
2017-08-19 23:53:14 (8 lat temu)
Mkoas
 
Ciekawe jak by się wypowiedzieli artyści nowoczesnej sztuki. Kolorystyka jedno. Tylko czy to jest dobry styl?
2017-08-20 07:16:27 (8 lat temu)
elot360
 
+2 głosów:2
Fajnie byłoby stworzyć obiekt tego pomnika i podpiąć do niego to zdjęcie. Zwłaszcza że zapadła już decyzja o jego przemalowaniu w oryginalne, biało-czerwone barwy
2024-08-22 01:55:42 (rok temu)
do Stenek: Podejrzewam, że nie jest potwornie zardzewiały, ale zardzewiały celowo (wizja artysty)...
2017-08-19 21:35:32 (8 lat temu)
Stenek
 
do mirekjot: może tak być, ale wtedy żywot takiego "dzieła" krótszy jest niestety ;-( o czym artysta pewnie nie pamięta
2017-08-19 23:06:54 (8 lat temu)
Stenek
 
do mirekjot: no to widac, że to nie rdza, tylko b.droga farba
2017-08-20 00:15:12 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Stenek: Bo to jest sztuczna rdza ;-)
2017-08-19 23:25:03 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: Nie źartuj, taky kolor jest ponać cholernie drogy, mamy coź podobnego w Těšíně
2017-08-19 23:30:36 (8 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do vetinari: We Wrocławiu te same modele do tego kubły na śmieci z tego samego kompletu :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2017-08-19 23:51:44 (8 lat temu)
do vigo: Jego druga część również - ale wyszły niechcący:)
2017-08-19 23:56:46 (8 lat temu)
do vigo: No tak, ale tutaj widze ses tej farby...
2017-08-20 00:11:08 (8 lat temu)
do Neo[EZN]: :-)....
2017-08-20 00:11:43 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Tramwaj - pomnik na innych zdjęciach
2019
-
2019
2019
-
2019
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet