| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Chłodnia kominowa
94
m
Ruda Śląska
Wieża ciśnień
123
m
Ruda Śląska
Wiadukt
149
m
Ruda Śląska
Szyb Wirek
165
m
Ruda Śląska
Zakład przeróbki mechanicznej węgl...
284
m
Ruda Śląska

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tak to jest kopalnia\" Nowy Wirek\" Ruda Śląska dzielnica Kochłowice ul ks Tunkla 112 na zdjęciu szyb Maciej
2011-03-29 22:38:11 (15 lat temu)
Raczej tak - Menzel Schacht to dzisiejszy szyb Maciej.
2010-10-01 21:01:36 (15 lat temu)
do Eugeniusz S.: Czyli od ruchu Halemba trzeba odpisać...
2011-03-30 09:31:23 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: W roku 1995 kopalnie\" Nowy Wirek\" połączono z kopalnią Polska w Świętochłowicach i przyjęła nazwę\" Polska -Wirek\"
istniała jako Ruch Wirek i Ruch Polska ,Ruch Polska
Ruch Polska został zlikwidowany zostały tylko dwie wieże wyciągowe.Zdniem1.08.2007 kopalnia Polska-Wirek została połączona z kopalnią Halemba i przyjęła nazwę Halemba-Wirek. KWK.Halemba-Ruch Wirek to nic innego jak kopalnia Nowy Wirek w Kochłowicach przy ulicy ks. L.Tunkla 112
2011-03-30 11:00:12 (15 lat temu)
do Eugeniusz S.: Czyli rozumiem mamy obecnie Ruch Wirek i Ruch Halemba. A w/w zdjęcie dotyczy obiektu związanego z Ruchem Wirek...
2011-03-30 13:06:57 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Ruch Wirek zakończył wydobycie 31.07.2009roku obecnie jest w likwidacji
2011-03-30 13:25:37 (15 lat temu)
do Eugeniusz S.: OK, to warto by ząłożyć obiekt Ruch Wirak (w likwidacji) bo ktoś może błędznie domniemać że to zdjęcie ma jakiś związek z Halembą...
2011-03-30 13:47:08 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: Myślę ze lepiej założyć kopalnia Nowy Wirek to jest najbardziej znana nazwa
2011-03-30 14:40:47 (15 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 15 lat temu)
Widok na likwidowaną wieżę Maciej, na chwilę przed ściągnięciem 2go koła i elementu nad kołami [zapięty łańcuchami]. Unikatowe zdjęcie. Kadr, nieco podobny b...
Rozbiórka wieży szybowej szybu Maciej.
1905
-
2002
1905
-
2010
2009
-
2010
2010
-
2012
2010
-
2012
2013
-
2014
2013
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
2014
-
2014
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet