| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Bazylika św. Antoniego Padewskiego

Widok z wieży kościoła

OBIEKTY - Bazylika św. Antoniego Padewskiego
Obiekty w okolicy
Mikołowska 9
30
m
Rybnik
Mikołowska 5
35
m
Rybnik
Mikołowska 3
52
m
Rybnik
Na Górze 22
60
m
Rybnik
Mikołowska 1
64
m
Rybnik

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
augiasz
 
Tamto jest robione o zachodzie słońca pewnie...
2010-05-29 21:23:52 (16 lat temu)
BAL†
 
Pomnik stoi w takim miejscu, że ciężko uchwycić odpowiednie naświetlenie. Z kilku ujęć wyszło jedynie dwa względne. Byłem z kimś jeszcze, ale ten ktoś nie zdobył żadnego dobrego ujęcia :)).
2010-05-29 21:32:20 (16 lat temu)
BAL†
 
do augiasz: Trochę przedobrzone też obróbką. Na wszystkim czuje się pomarańcz.
2010-05-29 21:25:51 (16 lat temu)
do BAL†: To pewnie kwestia ustawień balansu bieli oraz światła jakie wtedy w tym miejscu było.
2010-05-29 22:24:34 (16 lat temu)
BAL†
 
do Neo[EZN]: Ta osoba mieszka w Rybniku, robiła wiele podejść, i mnie przed tym ostrzegała ... :)).
2010-05-29 22:47:32 (16 lat temu)
BAL†
 
do Neo[EZN]: Zauważyłem że przy zachodzie słońca potrafią podobne wychodzić, ale bez przesady.
2010-05-29 22:49:31 (16 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Troche dramiticzna poza...
2018-01-10 17:45:34 (8 lat temu)
do vetinari: Ano... :)
2018-01-10 18:56:56 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Dodalem pod Pomniky JP II ☺☺☺
2021-03-13 21:31:38 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do vetinari: Děkuji
2021-03-14 14:45:09 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: Za málo.....trzeba popatrzyć czy pomniky JP II z Waszych terenów są juź dopisane do tego podobiektu. U nas ich tyle niema, to mam o robote mniej ☺☺☺
2021-03-14 14:47:20 (5 lat temu)
do vetinari: Ja na to nie zwracam uwagi pomników na świecie jest multum przyjdzie następne pokolenie i będzie budować nowe.
2021-03-14 14:54:02 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Pomnik Jana Pawła II na innych zdjęciach
2009
-
2009
2009
-
2009
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet