| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (7)
Obiekty w okolicy
Dworzec autobusowy PKS - poczekaln...
23
m
Rybnik
Wolności 19
24
m
Rybnik
Wolności 18
38
m
Rybnik
Łony 12
57
m
Rybnik
Sobieskiego 20
76
m
Rybnik

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Czy można skasować owe zdjęcie ponieważ już istnieje pod numerem Wolności 21 , może autor miał na myśli kamienicę z lewej ale to już ulica Mikołaja Reja 9.Budynek Wolności 19 to tam gdzie widać znaczek Banku DB
2014-06-25 18:40:27 (12 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do kodens79: Dzięki, poprawione! Łatwo o podobne niedociągnięcia gdy się robi zdjęcia w obcym mieście bez mapy.
2014-07-12 20:17:33 (11 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do fck: Ooo, któż się ujawnił, witaj ;))
2014-07-12 20:25:18 (11 lat temu)
fck
 
+3 głosów:3
do pawulon: No kopę lat, cześć! ;) Odkopałem przypadkiem zdjęcia płonącego biurohotelu i pomyślałem, że byłoby grzechem się nie podzielić. ;)
2014-07-12 20:44:38 (11 lat temu)
pawulon
 
do fck: No to świetnie że jesteś. Zawitałeś na dłużej, czy to tylko w ramach krótkiej wizyty w kraju przodków?
2014-07-12 21:22:00 (11 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do pawulon: Bywam w Breslau zwykle 2-7 dni w miesiącu. Znajomy często w ramach delegacji jeździ w te strony to i mam transport za półdarmo. :)
2014-07-12 21:25:21 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do fck: Czyli bywasz dość często, a na FP zaglądasz rzadko, w każdym bądź razie tego nie widać ;) Czyżby tam gdzie przebywasz nie znano internetu? ;-))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2014-07-12 21:28:40 (11 lat temu)
fck
 
+1 głosów:1
do pawulon: Znano i to dużo tańszy niż w Polsce (jak i sporo innych rzeczy, z wyłączeniem usług). Ino roz, że ja tu juże niepożyteczny, a dwa, że kiedy już tam w nowym gniazdku pracuję to tydzień, dwa rzędem po 10-15h. Kiedy mam wolne to albo chce się odespać, albo wybyczyć gdzieś pośród natury z dala od męczących przedstawicieli mniejszości azjatyckiej, mówiąc tak poprawnopolitycznie. ;)
2014-07-12 21:33:50 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do fck: Szkoda że tak myślisz o swojej "pożyteczności" na Fotopolsce. Ty między innymi ją tworzyłeś, i miło by było widzieć (czytać) Cię częściej na tej stronce. Rozumiem że nowych fotek za wiele nie jesteś w stanie dodać, ale esski na przykład jest jeszcze dalej od kraju, a udziela się codziennie, i pocztówkami portal zasypuje nagminnie. Jak to mówią Adrian, jak się chce, to się da ;))
2014-07-12 21:58:38 (11 lat temu)
fck
 
+2 głosów:2
do pawulon: Oczywiście, że się da. Kiedy ruszała Fotopolska miałem na głowie ledwie ćwierć tego, co dzisiaj. Często miałem możliwość powiększać nasze zasoby w czasie pracy. Od tej pory minęło kilka lat, czasu wolnego coraz mniej, a i trochę przekierowałem swoje zainteresowania w kierunku motoryzacji, równie czasochłonnie. Nie obiecuję wielkiej, zdecydowanej poprawy, ale postaram się częściej tu zaglądać. Wszakże nie zostałem tu zapomniany mimo absencji, to bardzo cieszy! :)
2014-07-12 22:29:06 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet