| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat nowosądecki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Panoramy Rytra

nowosądecki /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PEŻ
 
+1 głosów:1
Podmiana na skan + autor.
2014-06-28 21:07:46 (11 lat temu)
www sadecczyzna bloog pl - super, już idzie na zdjęcia nawet jednym okiem patrzeć.
2015-09-07 19:50:50 (10 lat temu)
Bo te sam robiłem w naturze a nie z innych fotek. Powoli się rozkręcam. A to wydawało mi się dość urokliwe.
2015-09-07 19:52:38 (10 lat temu)
No cóż wiem o tym ale nie wiedziałem tego jak je robiłem :( Jak coś to skasuj choć wydaje mi się że byłoby szkoda.
2015-09-07 19:57:05 (10 lat temu)
Ja po prostu kilka takich zrobiłem wtedy i tyle. Zmienione by chyba troszkę inaczej wyglądało to chyba widać jeśli się nie mylę ?
2015-09-07 20:03:40 (10 lat temu)
Stenek
 
z tego zamku wyruszałem niegdyś w studenckie tuptanie po górach, dalekie trasy, było pięknie
2015-09-07 20:12:02 (10 lat temu)
Owszem, pięknie :) Jak chcecie to mam jeszcze kolorową fotkę ale na same góry oraz Zamek z bliska.
2015-09-07 20:18:42 (10 lat temu)
Ok. Dodałem kilka fotek
2015-09-07 20:29:20 (10 lat temu)
esski
 
do www sadecczyzna bloog pl: Widać waść nie doczytał pewnego punktu regulaminu... zdjęć współczesnych w wersji czarno białej staramy się nie zamieszczać w zbiorach FP. Jak daleko jadać samochodem masz do Żywca?
2015-09-07 19:54:57 (10 lat temu)
esski
 
do www sadecczyzna bloog pl: Nie nie nie.. nie kasować... jedynie co, to nie zamieniać zdjęć wychodzących z aparatu na czarno białe...
2015-09-07 19:59:37 (10 lat temu)
esski
 
do www sadecczyzna bloog pl: Panoramy, zamki, rzeki, mosty... zdjęcia starsze.. nowsze...sprzed wieku... zdjęcia dziś robione... serdecznie witamy:)
2015-09-07 20:22:04 (10 lat temu)
esski
 
do esski : Panoramy jak będziesz robił, ---a wychodzą wspaniale przy pomocy niektórych programów,--- też wrzucaj.. Jeśli będa miały więcej jak 3..4 k pixeli to podczas wrzucania zaznacz opcję ZOOM... wygląda to później tak..
albo też tak jeśli masz mapy, plany to można zrobić to tak .
2015-09-07 20:30:14 (10 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet