| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Potok Roztoki
Obiekty w okolicy
Most kolejowy
408
m
Tarnawa Niżna
Kościół filialny Najświętszego Ser...
1526
m
Tarnawa Niżna
Stanica konia huculskiego
2001
m
Tarnawa Niżna
Most na Sanie
3560
m
Tarnawa Niżna
Kopa Bukowska (1320 m n.p.m.)
3881
m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
polskup
 
+11 głosów:11
Okazuje się, że byłem na FotoPolsce jeszcze zanim byłem na FotoPolsce. Podmieniam na oryginalny rozmiar.
2025-11-20 22:50:40 (7 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do polskup: Powrót do przyszłości ;-)
2025-11-21 11:12:36 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Fascynujące odkrycie, ale można się było tego wcześniej czy później spodziewać, jako naturalnej kolei rzeczy. I pomyśleć, że chciałem się na FP uwolnić od torów. Nie da się. Nie wrzucę ja to wrzucą inni z innej publikacji :))
2025-11-21 11:36:55 (7 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do polskup: Ho ho! Jestem w szoku. Jak z nasiona w postaci jednego tylko zdjęcia tego mostu kolejowego, które rzuciłem przez utworzenie obiektu kolejki 2 lata temu, dzięki Markowi, i nie tylko, wyrosło niezłe drzewko. ;-)
2025-11-21 20:46:22 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do polskup: Po kolei; robiłeś zdjęcia na kolei , więc naturalną koleją rzeczy , kolejne fotki torów będą się pojawiać co z kolei jest całkiem korzystne :):)
2025-11-22 09:46:38 (7 miesięcy temu)
polskup
 
do blaggio.: Miałem wtedy ambitne plany fotograficzne, ale lało tak niemiłosiernie, że tego samego dnia jeszcze wróciłem do domu, bo wędrówka przestała być przyjemnością. A propos drzewka - tam w dole leży drzewo i widać je na 2 zdjęciach zrobionych w odstępie kilku miesięcy.
2025-11-21 22:44:44 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do da signa: Kolejna słuszna uwaga. Mam nie po kolei w głowie i pociąg do kolei :)
2025-11-22 10:00:50 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do polskup: Możesz śmiało mówić : Moja kolej :)
2025-11-22 10:03:39 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do da signa: Utoruję drogę dla kolejowych zdjęć, co pociągnie za sobą kolejne protesty ludzi pragnących odstawić kolej na boczny tor. A tak naprawdę, to chyba wolę się tu skupić na wątkach historyczno-funeralno-eschatologicznych :)))
2025-11-22 10:15:07 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 miesięcy temu)
Potok Roztoki - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet