| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Bystrzyca – największy lewobrzeżny dopływ Wieprza, jedna z rzek Wyżyny Lubelskiej. Swoje źródła ma w Sulowie (na wysokości 227 m n.p.m.). Przepływa przez Lublin. Całkowita długość rzeki wynosi 70,3 km, a powierzchnia jej dorzecza 1315,5 km2. Poniżej miejscowości Spiczyn (na wysokości 152 m n.p.m.) uchodzi do Wieprza.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Bystrzyca_(dop%C5%82yw_Wieprza)

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789następna
Nemezis
 
+2 głosów:2
Błędne przypisanie do dzielnicy, To Kalinowszczyzna i Tatary. Poza tym most jest na działce Alei Władysława Andersa.
2026-03-14 23:51:48 (3 miesiące temu)
Nemezis
 
Dzielnica Kalinowszczyzna, proszę ADM o korektę.
2026-05-27 21:11:29 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Skoro kładka łączy obie ulice to dlaczego dopisana jest tylko jedna?
2026-06-03 22:54:57 (24 dni temu)
elot360
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Już są dopisane obie
2026-06-04 01:22:58 (24 dni temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do elot360: Dziękuję.
2026-06-04 09:14:49 (23 dni temu)
Nemezis
 
Nie wiem kto dodał obiekt, ale opis obiektu jest do usunięcia, bądź do poprawy. Proszę ADM o rozpatrzenie mojej sugestii i odpowiedź.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzupelnienie tekstu
2026-05-29 19:04:50 (29 dni temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Błędne przypisanie do dzielnic, Kalinowszczyzna i Tatary.
2026-03-14 21:16:08 (3 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Dzielnica Kalinowszczyzna, proszę ADM o korektę. Przecież most na rzece nie przy ulicy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-05-27 21:10:10 (miesiąc temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Dzielnica Kalinowszczyzna, proszę ADM o korektę.
2026-05-27 21:08:17 (miesiąc temu)
Jazzek
 
do Nemezis: Dodałem Kalinowszczyznę do ulicy, zmieniłem ścieżkę na obiekcie mostu i dwóch zdjęciach, gdzie do mostu dochodzi się przez ulicę, a nie rzekę.
2026-05-28 10:32:02 (30 dni temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Drugi koniec mostu jest przy Andersa, też się dochodzi i to zdecydowanie bliżej jeśli już. Poza tym ulicy przez most nie ma tylko ciąg pieszo-rowerowy.
2026-05-28 10:35:23 (30 dni temu)
Jazzek
 
do Nemezis: Dopisałem Andersa do mostu. Jak rozumiem, kiedyś przebiegała tędy ulica (obecnie pod nazwą Andersa)?
2026-05-28 10:42:07 (30 dni temu)
Nemezis
 
do Jazzek: Dziękuję, tylko nie rozumiem jednego? Drugi most inż. Lutosławskiego jest przypisany do rzeki Bystrzycy, ma status ciągu pieszo-rowerowego, więc też "do mostu dochodzi się przez ulicę, a nie rzekę" (Twoje słowa).
2026-05-28 10:48:40 (30 dni temu)
Nemezis
 
do Jazzek: Poza tym nie podoba mi się ta nazwa "żelbetowy". Doceniłabym inż. Lutowsławskiego i nazwała obiekt - "Pierwszy most Mariana Lutosławskiego" zgodnie z faktami, zapisami architektonicznymi i nazwą operująca w przestrzeni. Ów "żelbetowy" nic nie wnosi, zaś "Pierwszy most Mariana Lutosławskiego" wnosi wszytko. To pierwszy most w Polsce i chyba zależy nam na takiej interpretacji zabytku, a nie na "żelbetowy" , czy zgadzasz się ze mną?
2026-05-28 10:54:00 (30 dni temu)
Jazzek
 
do Nemezis: Też nie rozumiem tych przypisań, dlaczego w jednych zdjęciach widać tylko przypisania do rzeki, a w innych do ulicy. Tu potrzebna pomoc specjalisty od rzek.
Co do nazwy mostu, słowo "żelbetowy" jest o tyle istotne, że była to pionierska konstrukcja z tego materiału. Widzę, że na Geoportalu ma on swoją nazwę, więc zmieniam odpowiednio.
2026-05-28 11:03:15 (30 dni temu)
Nemezis
 
do Jazzek: Ten przy zamojskiej też jest żelbetowy i jest drugim mostem inż. Lutosławskiego (również pionierskim) i nie nazywa się żelbetowy.
2026-05-28 11:06:05 (30 dni temu)
polskup
 
+4 głosów:4
do Jazzek: Cytując Rzecznego Dziadka, czyli blaggio.: Należy poprawić ścieżkę przypisań (dziedziczenie). Tak się dzieje jak przypisywanie tworzonego obiektu zacznie się od rzeki, torów itp. zamiast od miejscowości. Był niedawno post na ten temat na forum:
2026-05-28 11:17:56 (30 dni temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Strasznie skomplikowany jest ten Lublin :)
2026-05-28 11:09:43 (30 dni temu)
Nemezis
 
do Desperado: Inaczej byłoby nudno:)
2026-05-28 11:10:54 (30 dni temu)
do Nemezis: Ponumerowałem oba mosty. Teraz dobrze ?
2026-05-28 11:12:42 (30 dni temu)
Nemezis
 
do Desperado: Bardzo dobrze :) dziękuję.
2026-05-28 11:15:22 (30 dni temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do polskup: Dzięki :)
2026-05-28 11:24:01 (30 dni temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do Jazzek: Z tym "niedawno" to przesadziłem. Miesiąc temu :)
2026-05-28 11:33:15 (30 dni temu)
Jazzek
 
+3 głosów:3
do polskup: W pewnym wieku "niedawno" rozciąga się na lata ;-)
2026-05-28 16:45:24 (30 dni temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Proszę ADM o dopisanie ulicy Stadionowej do obiektu mostu, ponieważ most nad Bystrzycą łączy tą ulicę z ul. Muzyczną.
2026-03-17 21:35:14 (3 miesiące temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Zrobione.
2026-03-17 22:08:36 (3 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Dziękuję.
2026-03-17 22:10:06 (3 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
Pytanie do ADM, jeden z dwóch mostów rozebrano i na jego miejscu powstanie nowy. Następnie stanie się to samo z drugim. Jak to widzicie w odniesieniu do nowych zdjęć?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2026-04-20 10:34:12 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Nemezis: Proponuje tak. Stare mosty któresą w trakcie wyburzania zaznaczyć status jako wyburzenie, i po wyburzeniu zmiane statusu na nieiszniejący. Nowe mosty jako nowy obiekt..
2026-04-20 12:18:10 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Czy zapoznałeś się ze wszystkimi zdjęciami i opisami? Smyk utworzył obiekt dwóch mostów jako jeden, potem Jazzek zmienił nazwę na Mosty i dodał tylko jeden znacznik na oba mosty. Obecnie nie ma już jednego z nich co pokazują moje fotki, ale już jest poważnie zaawansowana budowa w miejscu jednego wyburzonego. Byłoby łatwo, gdyby były dwa znaczniki, a jest jeden wspólny. Plan zakłada wyburzanie jednego, ukończenie w jego miejscu drugiego i przeniesienie ruchu na wykończony most. Następnie będzie wyburzany i budowany od nowa drugi most. Zawsze widzę jest problem tu, bo tworzy się jeden obiekt i znacznik dla podwójnych konstrukcji mostów, tuneli i wiaduktów, a potem jest jak jest. Nie mogę zaznaczać statusu wyburzania na istniejącym obiekcie i tym samym statusu wyburzania na już wybudowanym, ogarniasz?
2026-04-20 17:23:42 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Może jednak poczekać i jak wybudują pierwszy z nowych mostów to utworzyć nowy obiekt "Nowe Mosty" i tak lokować zdjęcia. Wyburzanie dodawać do obiektu starych mostów, zupełnie nowe fotki wraz z budową nowego umieścić w obiekcie "Nowe Mosty" - ot co, taka moja wizja jest.
2026-04-20 17:30:36 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Na starych mostach jest zaznaczone wyburzanie....teraz rób jak chceś.....
2026-04-20 17:49:42 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Dlaczego wyburzanie skoro prawie codziennie przejeżdżam tym mostem i długo jeszcze będę jeździła? bez sensu. To niezgodne z prawdą.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-04-20 17:51:59 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+2 głosów:2
do vetinari: Jak może być wyburzanie czegoś czego nie ma?, a drugi funkcjonuje, co ty tworzysz?
2026-04-20 17:54:41 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Jest jeden wspólny obiekt-Mosty. Na jednej rzece, na jednej ulicy...i teraz cituje:
...Obecnie nie ma już jednego z nich co pokazują moje fotki,ale już jest poważnie zaawansowana budowa w miejscu jednego wyburzonego.Plan zakłada wyburzanie jednego, ukończenie w jego miejscu drugiego i przeniesienie ruchu na wykończony most. Następnie będzie wyburzany i budowany od nowa drugi most....
Wiec jeden wspólny obiekt jest w trakcie wyburzania. To co dodasz jako nowy obiekt juź Twoja sprawa..niebędę tutaj kombinowal z podzielaniem mostów na dwa podobiekty z powodu wyburzania.
2026-04-20 18:33:05 (2 miesiące temu)
do vetinari: Można na czas, gdy drugi most istnieje i jeszcze nie jest wyburzany, zmienić status obiektu na istnieje częściowo. Dopiero gdy zabiorą się za drugi, zmienić na wyburzanie, albo jeszcze chwilę poczekać i całkiem unicestwić. Status wyburzanie bardziej nadaje się tam, gdzie to wyburzanie trwa dłużej, zwłaszcza gdy w tym czasie dodawane są jeszcze zdjęcia z wyburzania. Gdy wyburzanie trwa 1-4 dni te zmiany wielkiej korzyści nie dają i do tego jeszcze trzeba pamiętać, żeby to zmienić zaraz po zakończeniu, bo inaczej ten zabieg ze zmiana statusu zamienia się w swoją karykaturę.
2026-04-20 21:36:26 (2 miesiące temu)
do blaggio.: Mamy zdjięcia z wyburzania, istnieje cięśczowo, przynajmniej ja tak odbieram, oznacza stan kiedy obiekt jest juź tylko fragmentem poprzeniego wyzerunku. Niewątpie źe wyburzanie i budowa potrzwają jeścze pare tygodni...nawed miesięcy. Status wyburzania jest chyba w tym przypadku na miejscu....
2026-04-20 21:44:45 (2 miesiące temu)
do vetinari: Istnieje częściowo zaproponowałem przewrotnie, bo wyburzanie sugeruje, że dotyczy to obu mostów. Jak skończą wyburzanie pierwszego, to niestety skończy się wyburzanie, a zacznie budowa nowego, która rzeczywiście potrwa dużo dłużej niż wyburzanie. Czy wtedy wyburzanie zmieniłbyś na istnieje częściowo do czasu skończenia budowy i rozpoczęcia drugiego wyburzania? Co tu wydaje się ważniejsze? Czy to wyburzanie, czy to, że jeszcze drugi most istnieje?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-04-20 21:58:31 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Robta co chceta........
2026-04-20 22:06:36 (2 miesiące temu)
do vetinari: To jest tylko sugestia i nikogo do niczego nie chcę zmuszać. Więc niech robi, co chce. ;-)
2026-04-20 22:51:31 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Proszę ADM o dodanie info - data powstania 1908, nr rej. zabytków; A/1645 i KD.5140. 31.1.2016
2026-03-14 23:47:20 (3 miesiące temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
Ponownie proszę ADM o dodanie info - data powstania 1908, nr rej. zabytków; A/1645 i KD.5140. 31.1.2016.
2026-04-11 16:19:55 (2 miesiące temu)
do Nemezis: ✔️
2026-04-11 16:24:16 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
+1 głosów:1
do Michał. K: 🙏
2026-04-11 16:33:19 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Spoko.
2026-04-11 16:52:38 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Przypominam leciutko, źe przy obiektach które mają wiencej przypisań, tz. jak tu w tym przypadku do Rzeky Bystrzycy i do ulicy Turistycznej, podczas dodawania zdjięcia trzeba odhaczyć prawidlowe przypisanie. W tym przypadku ulica Turystyczna. Poprawilem....Ale tu trzeba jeścze poprawić za pomocą obcji Ścieżki przypisań w editorze zdjięcia
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek
2026-04-11 18:38:02 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
do vetinari: Tu też proszę i doprosić się nie mogę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2026-04-11 21:21:25 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
do vetinari: Poza tym to Dworek Grafa to Dzielnica Tatary, ja nie poprawię, bo nie mam uprawnień.
2026-04-11 21:23:37 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Dziękuje za poprawe przypisania. Co do Dworku, tam juź jest poprawione jak opis, tak i dzielnica.....
2026-04-11 22:20:36 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
do vetinari: Dzielnica Tatary powinno być.
2026-04-11 22:23:32 (2 miesiące temu)
do Nemezis: No i jest ☺
2026-04-11 22:31:43 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
do vetinari: 😞No i nie jest.
2026-04-11 22:33:32 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Kaźde zdjięcie jest przypisane do tej dzielnicy....
2026-04-11 22:37:16 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
do vetinari: Mełgiewska skoro już jest, to Tatary, na początku o tym pisałam, ze jest źle.
2026-04-11 22:43:17 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Ulica Mełgiewska jest przypisana do trzech dzielnic...
2026-04-11 22:45:56 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
do vetinari: Jestem z Lublina to wiem, ale ktoś przypisał Mełgiewską do Dworku Grafa w Dzielnicy Hajdów-Zadębie, to źle.
2026-04-11 22:47:57 (2 miesiące temu)
do Nemezis: Ja wiem źe wiesz wszystko, ale..............dopiero teraz napisalaś źe jest zle przypisanie...caly czas zwracalaś uwage na dzielnice..nic więcej...
2026-04-11 22:49:19 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
do vetinari: Nie wiem wszystkiego, to wystarczyło popatrzeć nie na mnie tylko na dzielnicę.
2026-04-11 22:50:29 (2 miesiące temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Wieś co....następnym razem poprostu poczekaś na innego idiote który zareaguje na twoje uwagy
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd
2026-04-11 22:52:35 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
do vetinari: Po co tak drastycznie, ten co dodał pierwszy zdjęcie, źle przypisał, bo np. nie wiedział i nie zapytał. Jak ja dodawałam zdjęcia zwróciłam na to uwagę i napisałam. Wystarczyło skorygować i po sprawie. Na darmo tyle pisania i dalej jest źle, nie mam siły na to.
2026-04-11 22:58:41 (2 miesiące temu)
Nemezis
 
2026-04-11 23:03:19 (2 miesiące temu)
Pokaż na mapie
82 Dyskusji (ostatnia 23 dni temu)
Rzeka Bystrzyca - obiekty i wydarzenia
Rzeka Bystrzyca w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet