| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Vivaldiego 54-62
50
m
Wrocław
Vivaldiego 72-94
108
m
Wrocław
Schuberta 48-48c
149
m
Wrocław
Wagnera 2-6
163
m
Wrocław
Vivaldiego 96
175
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Trochę wyprostowałem.
2014-08-28 23:07:48 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: Teraz jest super.
2014-08-28 23:18:56 (11 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Trza by było polecić program do niwelowania wywracających się budynków ShiftN 4.0
2014-08-28 23:20:53 (11 lat temu)
robertlaurent
 
+3 głosów:3
do antypuszka©: A dziękuje serdecznie i proszę o wybaczenie :) To moje początki zabawy z apretem i pewnych rzeczy jeszcze nie widzę. Za program dziękuje ściągnę i obadam :)
2014-08-29 20:30:27 (11 lat temu)
robertlaurent
 
+2 głosów:2
do antypuszka©: A i jeszcze się odgrażam że parę takich się z pewnością znajdzie dlatego proszę o wyrozumiałość :)
2014-08-29 20:34:36 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
do robertlaurent: Z czasem będzie coraz lepiej - wielu z nas miało pierwsze zdjęcia takie, że można by się ich było powstydzić a to np. jest całkiem fajne.
2014-08-29 21:03:45 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
O, widać postępy u Roberta - tak trzymać, delikatne korekty kadrów i będzie lepiej :)
2014-08-28 22:56:44 (11 lat temu)
robertlaurent
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Dzięki za mile słowa :) Na razie nie za bardzo wiem co się z czym je w fotografii oraz walczę intensywnie z nowym aparatem :) Co mogę przyznać to wyświetlacz zamieniłem całkowicie na wizjer o wiele wygodniej robi się zdjęcia. Niestety wizjer nie ma 100 % pokrycia i w modelu jaki mam jest słabej jakości nie wspominając że muszę mocno przeciskać oko bo jest źle wyprofilowany ale dałem za niego w sklepie 500 zł. w promocji więc nie mam co wymagać cudów :)
2014-08-29 20:50:06 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do robertlaurent: Zdjęcia robi całkiem dobre- jeszcze musisz zapoznać się z technikami prostowania zdjęć i będziesz dostawał same piątki i szóstki od surowych Fotopolan ;)
2014-08-29 20:51:20 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Przy dobrej pogodzie jakoś sobie radzę ale już jak jest szarówka , niebo przysłonięte chmurami zdjęcia wychodzą ciemne i rozmazane. O nocnych mogę zapomnieć :) Muszę się jeszcze dużo, dużo podszkolić na ręcznych ustawieniach bo to dla mnie nowość. I do końca nie wiem czy robić w dużych rozdzielczościach, czy w panoramie itp... Tak więc sporo czytania, prób i błędów :)
2014-08-29 22:19:37 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do robertlaurent: Najlepiej rób zdjęcia w formacie RAW - jeśli masz, w największej możliwej rozdzielczości. W aparacie masz zapewne tryb preselekcji czasu - ustaw sobie czas na np. 1/200s i aparat dobierze resztę parametrów automatycznie.
2014-08-29 22:40:42 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: No niestety raw-a nie mam. Preselekcję zerknę.
2014-08-30 08:37:19 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet