do fck: No ale... pewnie będziesz za jakiś czas na Śląsku to gdybyś mógł zrobić chociaż kilka fotek tej linii to byłoby super. Nie wiem tylko czy nie zabrali się za likwidację torów tramwajowych ale nie widziałem potwierdzonych informacji na ten temat... Tak czy inaczej część torów tej linii jest w jezdni także ta pozostałość pewnie długo będzie widoczna :(