| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (5)
Obiekty w okolicy
Owsiana 31 Sklep
38
m
Łódź
Skup Złomu TAP STAL
41
m
Łódź
Siewna 4
58
m
Łódź
Owsiana 31 Dom
62
m
Łódź
Borowa 8
95
m
Łódź

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nie jestem przekonany, czy kiedykolwiek byl to kiosk spozywczy. Napewno ostatnia dzialalnosc prowadzona w obiekcie to byl handel czesciami samochodowymi(jako dzieciak kupowalem tam naklejki z herbami firm samochodowych). Kiosk stanal tam w latach 90-tych, a tak jak napisalem - w tamtym czasie byly trzy sklepy spozywcze na Manii: Owsiana 4, Owsiana 22 i rog Borowej i Grzybowej(pierwsze dwa budynki zostaly przebudowane nie do poznania, Borowa/Grzybowa to chyba obecnie punkt gastronomiczny).
Nie bylo na Manii kiosku Ruchu, po prase chodzilo sie do kioskow na Mireckim; jeden stal w rejonie przystankow autobusowych i tramwajowych przy skrzyzowaniu al.Unii i Srebrzynskiej, drugi zas na Srebrzynskiej pomiedzy wylotami Jeczmiennej i Jarzynowej. Nie bylo tez na Manii kiosku warzywnego; tu takze mieszkancy Manii chodzili na Mirecki - jeden kiosk byl(i wciaz jest!) przy supersamie na Perla, drugi(ktorego budynek takze przetrwal) byl na Srebrzynskiej prawie vis a vis kiosku Ruchu. Na poczatku byl to blaszak, z czasem wlasciciel postawil bialy, murowany kiosk, ktory wciaz tam stoi. Wowczas teren ten byl terenem przystankow zarowno tramwajow i autobusow, co zwiekszalo obroty w warzywniaku.
Dlatego nie jestem pewien, czy powyzszy kiosk byl kiedykolwiek kioskiem spozywczym.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: ortografia
2025-01-20 02:35:32 (rok temu)
do ViribusUnitis: Wydaje mi się, że wiedzę o tym przekazali mi kiedyś, ale kilkanaście lat wcześniej niż było zrobione to zdjęcie, mieszkańcy baraku obok.
2025-01-20 18:56:07 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet