| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Sklep "Dino"
Obiekty w okolicy
Niemodlińska 66
59
m
Opole
Wojska Polskiego 5-7
65
m
Opole
Niemodlińska 64
65
m
Opole
Wojska Polskiego 9-11
74
m
Opole
Pawilon handlowy
85
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Sklep "Dino"

Dawniej: Super Sam, Sklep "Tesco"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dzięki Cristo :)
2016-01-07 15:37:59 (10 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Fajna ta straż pożarna w różowych kaloszach ;-)
2016-01-07 15:56:54 (10 lat temu)
do pawulon: Bo to chyba taki strażak jak dawniej ormowiec milicjantem :) Ja ich widziałem dopiero od trzeciego dnia powodzi.
2016-01-07 16:04:16 (10 lat temu)
foxi
 
Można dopisać do neonów - b125672
2020-09-11 15:14:26 (5 lat temu)
Gandalf
 
Taka mała rocznica, sklep został otwarty dokładnie 47 lat temu.
2020-09-12 13:33:08 (5 lat temu)
Serki homogenizowane, topione, żółty i pełne słoiki śledzi i wędzone ryby :) Wszystko na jednej półce do zdjęcia :)
2019-02-20 21:52:49 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Desperado: Na dolej półce OMA, młode pokolenie nie zna tego tłuszczu.
2019-02-20 21:55:07 (7 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Desperado: Pametam, że sery zółte były oblewane czyms w rodzaju wosku, z którego mozna było sobie cos ulepic przy śniadaniu . Taraz wszędzie króluje folia z tworzywa.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter.
2019-02-20 22:18:19 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Fakt. To OMA a nie homogenizowane.
2019-02-20 22:00:38 (7 lat temu)
Soravia
 
do ZPKSoft: OMA to faktycznie dolna półka, PALMA była wtedy luksusem.
2019-02-20 22:14:41 (7 lat temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
Wózek dla Tereski :)
2019-02-20 21:13:40 (7 lat temu)
foxi
 
Można dopisać do neonów - b125672
2020-09-11 15:15:12 (5 lat temu)
do Gandalf: Jeżeli masz zastrzeżenia co do zbiorów prywatnych Foxiego, to co powiedzieć o całej serii zdjęć Horoszkiewicza, które pochodzą ze Śląskiej Biblioteki Cyfrowej ? :)
2020-09-11 15:20:31 (5 lat temu)
Gandalf
 
do Desperado: Tak masz rację, moje zastrzeżenia odnośnie podawanego źródła zdjęć zamieszczanych przez foxiego były nieuzasadnione, wszystko jest w najlepszym porządku.
2020-09-11 20:34:39 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Wózek dla Tereski :)
2019-02-20 18:40:05 (7 lat temu)
foxi
 
Można dopisać do neonów - b125672
2020-09-11 15:14:55 (5 lat temu)
TW40
 
do ZPKSoft: Świetny dokument: moda, wystawa, neony ..i wózeczek!
2019-02-21 18:03:53 (7 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
Utworzyłem obiekt "Wnętrze" i przeniosłem do niego wszystkie zdjęcia wykonane wewnątrz sklepu.
2019-02-21 10:48:41 (7 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Dzisiaj, jak by towar był naliczany w ten sposób przez kasę, to kolejki były by ogromne.
2019-02-20 18:51:23 (7 lat temu)
wtedy było prościej, mleko jedno cukier jeden mąka jedna. Dziś 10 rodzajów każdego
2019-02-20 18:53:59 (7 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do antypuszka©: I tak sa...niewiem dla czego, ale zawsze jak stoje w kolejce to zauwaźylem ciekawa rzecz. zawsze ktoś przedemna stojacy ma jakyś klopot albo sie skonczy papier w kasie, i po drugie..caly czas stoje ostatni i w momencie kiedy jestem tuź przy kasie otworza nastepne 3 kasy...uwielbiam kasy automaticzne ☺☺☺
2019-02-20 19:21:31 (7 lat temu)
do antypuszka©: Myślę, że nie!
2019-02-20 20:01:22 (7 lat temu)
do vetinari: U nas był czas się przyzwyczaić, niewiem jak u was było z tymi kolejkami.....😏
2019-02-20 19:37:49 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: Kolejky oczywiście byly, na wszytko i wsiedzie. Tylko byla wiksza szansa na to, źe coś kupiś, i oczywiścze podstawowych rzeczy bylo moźna kupicz bez wiekszych problemów. Mnie raczej dziwi jak obecnie ludzie podchodza do zakupów. Jak sme przepadly reklamie i ciaglemu lataniu za przecenamy.
2019-02-20 20:09:35 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Sklep "Dino" - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet