| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Skwer Sandora Petöfiego
Obiekty w okolicy
Pomnik Sandora Petöfiego
20
m
Tarnów
Brama Seklerska im. Józefa Bema i ...
32
m
Tarnów
Malczewskiego 3-5
34
m
Tarnów
Urząd Gminy Tarnów
44
m
Tarnów
Krakowska 23 - Malczewskiego 1
43
m
Tarnów

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ale Siloya nam daleko wywiało.
2012-05-11 23:26:03 (14 lat temu)
Urzędowo ten obiekt ma adres Krakowska 21. Proszę dodać numer do obiektu.
2016-09-30 20:58:31 (9 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Dłuuuugi weekend to se Sławek pozwolił na dalszy wypad. Dobrze że aparat zabrał ;)
2012-05-11 23:47:23 (14 lat temu)
do pawulon: Byle nie zasiedział się tam za długo bo Krzywoustego czeka - trza będzie pilnować prac :)
2012-05-12 00:08:02 (14 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Obiecywał że przypilnuje, ja mu wierzę ;)
2012-05-12 00:09:06 (14 lat temu)
Siloy
 
do pawulon: W Tarnowie byłem tylko 1,5 godziny pomiędzy przesiadką z jednego pociągu do drugiego :) A Krzywoustego będę obserwował na bierząco. Ponoć dzisiaj już mieli zamknąć fragment ulicy. Będę musiał przywitać z aparatem w poniedziałek gigantyczne korki na Psim Polu :)
2012-05-12 09:08:04 (14 lat temu)
pawulon
 
do Siloy: No to Ci współczuję. Teraz szybciej do centrum będzie się można dostać jadąc przez Wilczyce i dalej na Kowale, Swojczyce i Biskupin. Droga dłuższa ale pewnie szybsza ;)
2012-05-12 09:48:23 (14 lat temu)
Siloy
 
do pawulon: Dobrze że nie muszę do miasta jeździć :)
2012-05-12 22:58:11 (14 lat temu)
do Siloy: Ciesz się bo wyjazd z Gorlickiej będzie fatalny - dziś już było to widać - kierowcy z Gorlickiej jadący na wiadukt i dalej do Sobieskiego mają lewoskręt z podporządkowanej i muszą puścić auta jadące z wszystkich kierunków.
2012-05-12 23:01:16 (14 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 9 lat temu)
Skwer Sandora Petöfiego - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet