| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (3)
Obiekty w okolicy
Śląska 17
29
m
Częstochowa
Śląska 12
36
m
Częstochowa
Urząd Miasta
44
m
Częstochowa
Napis "Solidarność"
60
m
Częstochowa
Urząd Pocztowy Częstochowa 17
70
m
Częstochowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Wózki dla Tereski :)
2016-01-10 17:44:21 (10 lat temu)
Dana
 
Czy wózek dla Tereski może wskazać osoba zamieszczająca zdjęcie,czy tylko ktoś postronny?
2016-01-11 15:51:49 (10 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Przepraszam. Ten po lewej jest mój !
2016-01-10 18:49:30 (10 lat temu)
TW40
 
do ZPKSoft: Nie da się przejść obojętnie nad takimi okazami! Widać wygodne bo dzieci się nie wiercą ;-)
2016-01-11 21:49:13 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Na szczęście na zdjęciu są dwa egzemplarze i możecie się jakoś nimi podzielić ;-)
2016-01-10 18:59:55 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dana : Każdy :-) Tereska (TW40) tylko czeka na nasze sygnały.
2016-01-11 15:53:06 (10 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Dana : Wiadomości o wózkach donoszą wszyscy życzliwi. Jednak prawo własności pozostaje do ustalenia. Ja z wózka nie dam się wyrzucić !
2016-01-11 15:55:21 (10 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Dobrze, już dobrze malutki Mariuszku. Wózek jest Twój.
2016-01-11 17:50:07 (10 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do mar: No to mnie uspokoiłaś. Czasy dzisiaj bardzo niepewne. Mogą przyjść nad ranem i wszystko zabrać.
2016-01-11 18:00:24 (10 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Będzie dobrze, śpij spokojnie :)
2016-01-11 18:08:22 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Mariusz Brzeziński: Mar Ci popilnuje :)
2016-01-11 18:10:26 (10 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+4 głosów:4
do TW40: Jak robiłem prawko na ten wózek, był egzamin praktyczny z niewiercenia.
2016-01-12 00:16:31 (10 lat temu)
do Mariusz Brzeziński: To ty jesteś w tym kabrio?
2016-01-12 10:14:41 (10 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Mój wózek, moja czapka - to pewnie ja.
2016-01-12 15:25:08 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet