| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat koniński
OBIEKTY - Ulica Napoleona
11
15
15a
18

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Napoleona

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
52°22´15.78"N 18°18´57.80"E
2018-09-17 07:22:07 (7 lat temu)
esski
 
do cracusiac: A gdzie twoje zdjęcie pomnika ofiar pochodu bratniej armii spod czerwonej szmaty?. Można się wybrać do miejsc wspólnych parad zwycięstwa, miejsc takich nie brakowało. Najlepiej obfocone były te w Przemyślu , Brześciu nad Bugiem.
2018-09-17 07:28:10 (7 lat temu)
2018-09-17 08:09:39 (7 lat temu)
do esski : Dobrze mówisz.
2018-09-17 10:42:36 (7 lat temu)
esski
 
do cracusiac: Ale ja nie o tym... jam zapytać raczył o fotograpię pomnika upamiętniającego ofiary terroru sowieckiego na terenie Polski. Mam wizję aby postawiono pomnik w każdym miejscu wspólnego marszu zbratanych armii we wrześniu czy październiku 1939. Nazbierałoby sie tego z pewnością kilkadziesiąt sztuk.
2018-09-17 08:15:13 (7 lat temu)
do esski : Jak masz wizje to do dzieła.
2018-09-17 08:19:49 (7 lat temu)
esski
 
do cracusiac: Jest waść szybszy, jużeś sfotografował to i tamto.. teraz opublikuj nam fotografie z miejsc gdzie soldateska spod czerwonej szmaty wyczyniałą cuda od 17 września 1939.
2018-09-17 08:22:50 (7 lat temu)
do esski : Mnie wystarczy co szkopska soldateska z pod znaku "Gott mit uns" wyczyniała na terenach polskich od 1.09.1939 roku.
2018-09-17 08:31:24 (7 lat temu)
esski
 
+3 głosów:3
do cracusiac: Dziwne to, jak każdy fotopolanin powinieneś z sercem przyłożć się do pracy i uwieczniać każde dostępne publicznie miejsce. Miejsca kaźni naszych rodaków , kaźni wykonanych rękoma hołoty zza wschodniej granicy nie jest wskazanym pomijać. To co wyczyniali po 17 09 1939 ze słowai "za rodinu za stalinu" jest równie okrutne jak wyczyny sąsiadów z zachodu. Czyżbyś się bał że przyjdzie jakiś wąsaty josef i zabierze ci aparat tylko dlatego, że uwieczniłeś miejsce ofensywy czy mordów dokonanych na naszych rodakach? Nie bój się.. ani młody łysy adolf ani też wąsaty josef nic złego już nie uczyni.. Ale wiele złego czynisz nie opisując fotografiami miejsc gdzie czerwone szmaty harcowały pomiędzy wrześniem 1939 a czerwcem 1940.. A są to przecież te same rejony, wschodnie rejony Polski, równie łatwo dostępne jak widoczny na fotografii powyżej pomnik.
2018-09-17 08:51:31 (7 lat temu)
Z czasów PRLu? Jeszcze IPN się nim nie "zaopiekował"?
2018-09-17 07:25:42 (7 lat temu)
Paulus
 
+1 głosów:1
To jest adres Napoleona 15. Założyłem obiekt.
2026-06-24 23:22:19 (3 dni temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 3 dni temu)
Ulica Napoleona - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet