| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Słowackiego 3
Obiekty w okolicy
Dom modlitewny Herszla Zagajskiego
27
m
Kielce
Bistro "Pani Naleśnik"
45
m
Kielce
Słowackiego 1
47
m
Kielce
Słowackiego 2
48
m
Kielce
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek im...
48
m
Kielce

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
cm
 
+3 głosów:3
Zdjęcie nie jest najlepszej jakości, ale lepszego nie mam i już nie zrobię. W 2016 roku obiekt rozebrano i przeniesiono w inne miejsce, więc fotka nie do powtórzenia. Jeśli ktoś ma lepszą, to zapraszam do umieszczania.
2018-12-21 14:16:11 (7 lat temu)
Kto to był, ten Herszl Zagajski, żydowski bogacz z Kielc?
2018-12-21 15:23:31 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do cm: Mamy zdjęcie w nowej lokalizacji ?
2018-12-21 14:31:00 (7 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Jeszcze nie, ale się przymierzamy ;)
2018-12-21 14:32:43 (7 lat temu)
ArcB
 
do ZPKSoft: Bardzo ładna galeria zdjęć domu modlitewnego Herszla Zagajskiego, przeniesionego na Pakosz jest w galerii Radio Kielce, autorem zdjęć jest Jarosław Kubalski - tutaj:
2018-12-21 14:44:25 (7 lat temu)
cm
 
do ArcB: W internecie jest dużo zdjęć domu modlitewnego przeniesionego na Pakosz, ale jak rozumiem, pytanie dotyczyło tego, czy mamy jakieś własne zdjęcie - do wrzucenia na FP ;)
2018-12-21 14:49:26 (7 lat temu)
ArcB
 
do cm: Niebawem będziemy mieć - chyba sam się tam wybiorę z aparatem. Nie wiem tylko kiedy jest "otwarty" ten dom modlitewny (prywatny - nigdy chyba nie należał do żadnej gminy żydowskiej). Dlaczego ma być otwarty? Rzecz dotyczy polichromii - o ile zewnątrz ma nowe opakowanie, to wewnątrz jest całkowicie odrestaurowany i podobno jest tam więcej, niż było w oryginalnym domu. Chodziło mi o to, co jest w środku - również.
2018-12-21 14:57:29 (7 lat temu)
cm
 
do ArcB: Idź w teren i pstrykaj :) Ja się tam wybieram od 2 lat i nie mogę się wybrać. A to słońce jest nie z tej strony, a to coś innego wypada... ;)
2018-12-21 15:00:33 (7 lat temu)
ArcB
 
do cm: Słońce, to może dopiero w Nowym Roku nam zaświeci (do dobrej fotki). Zapowiadają deszcz i pluchę na całe święta - raczej się nie przebije przez chmury.
2018-12-21 15:08:49 (7 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Tak. Przemysłowiec, właściciel kamieniołomów.
2018-12-21 15:38:31 (7 lat temu)
ArcB
 
+4 głosów:4
do Dariusz Łukasik: Tak, Herszel nie chodził do gminnej Bożnicy (tej pomiędzy jezdniami Al. IX Wieków) bo był ortodoksą (oni się zawsze ubierają na czarno). Kamieniołom i wapienniki na Wietrzni należały do niego, ale był bardzo honorowanym obywatelem Kielc, ponieważ słynął z filantropii. Przysłużył się miastu, jak mało kto.
2018-12-21 15:38:47 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Słowackiego 3 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet