| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - al. "Solidarności"
Więcej (113)
Obiekty w okolicy
Leszno 47
15
m
Warszawa
Leszno 45
16
m
Warszawa
Kiosk
20
m
Warszawa
Leszno 49
36
m
Warszawa
Leszno 43
37
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
maj
 
To co mamy ustalić kto to ta pani i ten pan
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2021-03-08 08:55:03 (5 lat temu)
maj
 
+3 głosów:3
Przyłączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego dla pań
W pierwszej chwili podpis pod zdjęciem mówił mi "Wieśku spoko, dziś nie wypada a że nic nie zaaplikowałem na powstrzymanie to ... lecę po kwiatki dla wszystkich Pań
2021-03-08 09:47:38 (5 lat temu)
trz (tedesse)
 
+5 głosów:5
Przyłączam się do życzeń. Najlepsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.
2021-03-08 10:20:57 (5 lat temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Nie było moim celem dopraszanie się o życzenia, niemniej - bardzo dziękuję :-)

Pomyślałam tylko, że zdjęcie może być zabawnym akcentem w dzisiejszym dniu.
2021-03-08 14:55:47 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
Dziękuję kolegom za życzenia.
2021-03-08 15:08:21 (5 lat temu)
reden
 
+3 głosów:3
Wszystkim Paniom pomyślności, a przy okazji krzty wyrozumiałości w stosunku do zapędów adoratorów o niejasnych intencjach...
2021-03-08 20:07:36 (5 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Goździki ok, a rajstopy gdzie ?!!!
2021-03-08 20:18:03 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
Spełnienia Marzeń Wszystkim Fotopolankom z okazji Dnia Kobiet 🌼🌼🌼

2021-03-08 20:29:12 (5 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
Trochę pokracznie wygląda to zdjęcie w zbiorze tego obieku
2021-03-08 23:05:43 (5 lat temu)
Ricardo
 
+1 głosów:1
Pani na zdjęciu jest kapralem MO, Stołeczny Wydział Ruchu Drogowego.

Pan też chyba z tej samej formacji.
Aczkolwiek kurtka skórzana bez jakichkolwiek dystynkcji uniemożliwia stwierdzenie tego na 100 %.
Być może to jest ormowiec. Oni uwielbiali się nosić z lekką pogardą dla regulaminów mundurowych, co nie przeszkadzało im mieć gęby pełne frazesów o poszanowaniu porządku i szacunku dla przepisów.
2021-03-09 04:17:17 (5 lat temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do maj: Architektury nie dostrzegasz?
2021-03-08 08:57:34 (5 lat temu)
maj
 
+2 głosów:2
do 4elza: Będziemy teraz kruszyć skałę o widok okazałego pałacu na którym da się zmierzyć długość cegieł i na tej podstawie ustalimy wiek budynku a widoczny autobus wskaże nam drogę do jakiego miasta mamy jechać.
2021-03-08 09:07:00 (5 lat temu)
maj
 
+1 głosów:1
do maj: Zdjęć budynków warszawskiego MDM-u mamy tu bez liku
2021-03-08 09:17:08 (5 lat temu)
Grzegorz Małyszczuk
 
+10 głosów:10
do maj: Chyba nie o to chodziło 4elzie. Wszystkiego najlepszejszego do Fotopolanek. :-)
2021-03-08 09:18:41 (5 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+9 głosów:9
do Grzegorz Małyszczuk: Podpinam się z życzeniami - przed nami róg Solidarności i JP II dalej w głębi budynki sądów
2021-03-08 09:35:25 (5 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do 4elza: Panowie lubią jak kobiety mówią czego chcą, nie lubią się domyślać :) ja też dziękuję :)
2021-03-08 15:01:33 (5 lat temu)
maj
 
do 4elza: Udało Ci się "zdjęcie może być zabawnym akcentem w dzisiejszym dniu."
2021-03-08 23:37:58 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
do reden: Dzięki, bardzo nieszablonowe życzenia ;-)
2021-03-08 20:29:00 (5 lat temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do Dana : Za zdrowie pań, panowie ! :) Ps. A która to kobieta nosi dzisiaj rajstopy ? :)
2021-03-08 20:39:28 (5 lat temu)
reden
 
do Desperado: Moja mama.
2021-03-08 21:14:11 (5 lat temu)
do maj: Bo ja wiem. Jedyne archiwalne. A te zwykle są "pokraczne" skoro już tak to nazywasz. bardzo często są na nich jakieś osoby i w tle skrawki budynków. :)
2021-03-08 23:25:20 (5 lat temu)
Krzysiek99
 
+1 głosów:1
Widoczny na zdjęciu wagon N nr 815 w 1967 został przekazany do Poznania, więc data do korekty.
2022-10-30 22:56:22 (3 lata temu)
Na drzwiach - "torty"?
2022-12-08 19:45:50 (3 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
Marchlewskiego róg Świerczewskiego.
2022-12-08 22:21:24 (3 lata temu)
Wiem, że parę lat temu księgarnia Żeromskiego się zamknęła. W latach 70. XX wieku bardzo często tam chodziłem kupując książki—pamiętam na górnym piętrze na półkach ustawione były „dzieła” Marksa, Engelsa i Lenina…

W 1981 r. dzięki cennej wskazówce pracownika tejże księgarni nabyłem książkę Leszka Szkutnika wraz z 3 kasetami na nauki języka niemieckiego—biorąc pod uwagę masowe wyjazdy Polaków do Austrii i do Niemiec, wówczas był to prawie-że biały kruk i bestseller nr 1!

Ciekawy jestem, czy niezależnie od nowego lokatora pomieszczeń b. księgarni, będzie pozostawiony ten neon, lub przeniesiony w inne miejsce? Wówczas Warszawa nie posiadała zbyt wiele tego rodzaju szyldów i do tej pory pamiętam wiele z nich, stanowiących integralną część miasta.
2023-05-20 10:22:00 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet