| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - al. "Solidarności"
Więcej (113)
Obiekty w okolicy
Leszno 29
13
m
Warszawa
Leszno 27
29
m
Warszawa
Pawilon "Torby & Buty"
39
m
Warszawa
Leszno 31
45
m
Warszawa
Figura Matki Bożej
47
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Daros potrzebny!
2011-11-13 19:42:02 (14 lat temu)
Daros
 
+5 głosów:5
jak dla mnie za młoda (ulica :) gustuję w starszych :)
2011-11-13 19:43:08 (14 lat temu)
Daros
 
+5 głosów:5
2011-11-13 19:50:37 (14 lat temu)
Daros
 
+1 głosów:1
Tak,jest to budynek powojenny (jedyne przedwojenne budynki na odcinku do JPII to sąsiednia 93 (Teatr Kamienica), 105 i 115 (kino Femina). Wygląda na to, że ulica jest jeszcze przed poszerzeniem czyli przed 1962r.
2011-11-13 20:13:35 (14 lat temu)
yani
 
+1 głosów:1
Oglądałem to zdjęcie już kiedyś i nie bardzo mi pasowało do Solidarności 95. Dziś przypadkiem trafiłem na nie i olśnienie - to Solidarności 113!
Pozornie nie pasuje, ale jednak... Kto zgadnie jak to możliwe? Rozwiązanie jest bardzo proste. :))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2022-06-09 22:43:29 (4 lata temu)
yani
 
Odwrócone, przypisane.
2022-06-10 11:29:32 (4 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
A fotopiesek to pies? :)
2022-06-10 20:58:18 (4 lata temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Daros: Pięknie dziękuję! To zabudowa lat 50?
2011-11-13 19:52:13 (14 lat temu)
WW
 
+2 głosów:3
do Daros: Daros, jak wrzucono to zdjęcie, to też myślałem , że to jest to miejsce, ale zauważ, że to nie ten sam budynek - na Orlej sklepy ciągną się wzdłuż ulicy, a tu za syrenką zaczynają się już normalne okna. Po drugie, wydaje się, że ten budynek ma uskok zaraz za syrenką - na tym przy Orlej tego nie ma...
2011-11-13 23:58:28 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Daros: Można więc mniemać, że wzniesiony z odzyskanej cegły. Odzyskiwano od Bogatyni po Szczecin:).
2011-11-13 20:15:14 (14 lat temu)
Daros
 
+4 głosów:4
do Danuta B.: tak, w myśl hasła "Cały naród buduje swoją stolicę" :)
2011-11-13 20:19:02 (14 lat temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do yani: Że niby flipnięte? Jeśli pani ma zegarek na ręce, to lepiej wygląda na lewej.
2022-06-10 09:51:55 (4 lata temu)
Woj11
 
do yani: Czy w tle nie Syrena 102?
2022-06-10 10:18:28 (4 lata temu)
yani
 
do Jazzek:
Brawo!
2022-06-10 11:24:09 (4 lata temu)
yani
 
do Woj11:
Może to być również 101.
2022-06-10 11:27:01 (4 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do yani: Czy by to nie była 102-ka czy 101-ka, to dwukolorowe malowanie z kremowym dachem od późnej jesieni 1960, czyli zdjęcie najwcześniej z 1961-go.
2024-11-10 14:22:31 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
A wózek?
2022-06-10 21:09:08 (4 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak:
:)
2024-11-10 14:28:34 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet