| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat tomaszowski
OBIEKTY - Ulica Hubala
2
2
8
22
24

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Hubala

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Wypożyczalnia kajaków przy moście im. Tadeusza Buka nad Pilicą, ul. Hubala.
2014-02-10 11:55:22 (12 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor.
2016-02-24 20:47:21 (10 lat temu)
Wypożyczalnia kajaków przy moście im. Tadeusza Buka nad Pilicą, ul. Hubala. Altany nie ma. Biała betonowa ruina z prawej stoi do dziś.
2014-02-10 11:56:32 (12 lat temu)
do Temistokles: Dobrze dałem znacznik?
2014-02-12 14:29:29 (12 lat temu)
To jest na północnym brzegu Pilicy jakieś 100m w górę rzeki od mostu. Na googlach widać widoczne i na tym zdjęciu dwa betonowe slipy do wody. Budynek jest mniej więcej na wysokości bliższego w stosunku do mostu, widać tylko jego cień.
2014-02-12 16:02:35 (12 lat temu)
Wypożyczalnia kajaków przy moście im. Tadeusza Buka nad Pilicą, ul. Hubala. Ten jasny budynek z lewej, wykonany w rzeczywistości z betonu istnieje jako ruina do dziś, po drewnianej altanie ślad nie pozostał.
2014-02-10 11:42:36 (12 lat temu)
do Temistokles: Rozumiem, że wypożyczalnie nie istnieje?
2014-02-12 14:30:52 (12 lat temu)
do Bałuciorz: Już znalazłem pod innem zdjęciem
2014-02-12 14:55:42 (12 lat temu)
Wypożyczalni nie ma od dawna, ruina stoi do dziś.
2014-02-12 15:54:45 (12 lat temu)
wieś
 
Most owszem na Pilicy, ale nie w Sulejowie a Spale. Dla porównania można wejść na stronę:

2014-12-18 21:57:13 (11 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
do wieś: Most spławiony do Spały.
2014-12-19 00:22:06 (11 lat temu)
s_mile
 
do Mariusz Brzeziński: :-D :-D :-D
2014-12-19 00:52:45 (11 lat temu)
WW
 
Zakładam, że most stał mniej więcej na miejscu dzisiejszego. Nazwa pozwala przypuszczać, że zostać wybudowany przez jakąś jednostkę z Saksonii.
2015-08-30 17:29:38 (10 lat temu)
esski
 
Czy to zdjęcie mogło być wykonane w ( szerokich) okolicach Łodzi,? Kilka innych z tej serii było dzaiabnięte w Łodzi.
2015-10-16 12:25:03 (10 lat temu)
WW
 
do esski : Spała.
2015-10-16 17:20:46 (10 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Na tablicy jest napisane,że most oddano w lipcu. Zdaje się,że był mały poślizg :)
2019-03-23 15:30:25 (7 lat temu)
Krzyś_
 
2021-01-05 21:02:25 (5 lat temu)
4elza
 
do Krzyś_: Dziękuję.
2021-01-06 05:29:08 (5 lat temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
2022-11-07 12:25:22 (3 lata temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do ylooC: Dzięki. :)
2022-11-07 12:30:13 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Ulica Hubala - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet