| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat śremski
OBIEKTY - Zespół koszarowy

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zespół koszarowy

Zbudowano: 1903
Zabytek: 2302/A z 11.05.1994
Zbudowany w latach 1902–1903, w skład wchodzą: koszary, budynki zaplecza, ujeżdżalnia, internat oraz wille oficerskie.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
aronek3
 
+1 głosów:1
:) odnalazłem na tym zdjęciu dziadka (sierżant F Bździak) czy ja mógłbym prosić o to (i ew. inne fotki dot w.w. Batalionu) w większej rozdzielczości ?
2016-01-22 10:10:07 (10 lat temu)
Jestem wnukiem Komendanta Popelki.Mam kilka zdjęć ze Śremu związanych ze szkołą małoletnich.
2017-03-22 22:56:42 (9 lat temu)
BAL†
 
Jest to skan zdjęcia formatu A4, które jest w moim posiadaniu.
Oryginalny skan o wymiarach 4492x2958pix nie dał się przesłać, więc zmniejszyłem o ok. połowę.
Posiadam więcej fotek z tego szkolenia (w terenie). Jak zacznę je wstawiać, to otworzę obiekt na ogólnym Śremie, gdyż nie mam pojęcia gdzie ten batalion się znajdował.
2011-01-20 19:23:12 (15 lat temu)
mamik
 
do BAL†: Na Sikorskiego 2 jest zabytkowy zespół koszar z 1902 r. to pewnie tam.
2011-01-20 21:20:02 (15 lat temu)
do BAL†: Jeżeli możesz, to proszę prześlij mi w maksymalnej rozdzielczości!
2011-01-22 19:18:41 (15 lat temu)
BAL†
 
do mamik: Jeśli masz pewność, przypisz tam obiekt. Ogólne dane o batalionie znalazłem w wiki (zamieściłem w opisie obiektu) ... nie ma jednak nic o jego dalszych losach i gdzie się znajdował. Na jednej z fotek widoczny jest wysoki komin lub podobna do niego budowla, a na innej wiatrak...może coś Ci to mówi? Na drugiej ze wstawionych fotek też (za żołnierzami) widać coś charakterystycznego.
Dobrze to ja znam Strzelin, Milicz i Kadyny :))
2011-01-20 21:35:49 (15 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do BAL†: Po wrzuceniu do Googli zestawu koszary w Śremie pokazują się informacje o tym, że to zabytek i mnóstwo informacji o przetargach dlal wojska z tym adresem, więc to pewnie tam. Przypisuję.
2011-01-20 22:07:19 (15 lat temu)
BAL†
 
do mamik: OK.
Przyznam szczerze, że przez Śrem jedynie przejeżdżałem kilka razy i w ogóle nie znam tego miasta. Muszę liczyć na tych co znają. Fotki które wstawiam, zachowały się po moim św. pamięci dziadku.
2011-01-20 22:18:27 (15 lat temu)
mamik
 
do BAL†: Też chyba kiedyś przejeżdżałem. Koszar w takim mieście raczej więcej nie ma więc to będzie to.
2011-01-20 22:25:43 (15 lat temu)
BAL†
 
do mamik: Z mapy wyszukanej przez google wynika , że koszary znajdują się w dwóch miejscach, ale niedaleko siebie.
2011-01-21 12:35:33 (15 lat temu)
mamik
 
do BAL†: Na ostatnim zdjęciu są w tle budynki podobne do tych na tym zbiorowym
2011-01-21 13:14:13 (15 lat temu)
BAL†
 
do phantasma1958 © : Mogę - musisz odpisać na wysłanego przeze mnie emaila, bo nie mam kontaktu do Ciebie.
2011-01-25 19:53:20 (15 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: Andrzeju, przecież sam możesz sprawdzić jaki jest jego adres mailowy, nie wiedziałeś o tym :))
2011-01-25 19:58:18 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: Nie robiłem tego wcześniej ... na razie nie wiem jak, ale spróbuję.
2011-01-25 20:45:27 (15 lat temu)
BAL†
 
do pawulon: Pomyślałem ... i udało się.
Dzięki za podpowiedź :))
2011-01-25 20:59:50 (15 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: Napisałem Ci na maila krótką instrukcję :)
2011-01-25 21:03:53 (15 lat temu)
pawulon
 
do BAL†: O, widzę że już nie potrzebujesz instrukcji :)
2011-01-25 21:05:35 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
do aronek3: Bardzo mi przykro ale osoba dodająca na naszą stronę skan owego zdjęcia oraz kolejnych już odeszła do lepszego świata. W zasobach Fotopolski nie mamy w/w materiałów o większej rozdzielczości.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2016-01-22 10:37:12 (10 lat temu)
mamik
 
do ZPKSoft: Z dyskusji powyżej wynika, że phantasma1958 może mieć oryginalny rozmiar skanu.
2016-01-22 10:58:55 (10 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do wnukkomendanta: Wrzucaj te fotki na fotopolskę.. chętnie zobaczymy.
2017-03-22 23:38:49 (9 lat temu)
Buty podkute jak w batalionie reprezentacyjnym:)
2011-12-05 18:46:24 (14 lat temu)
uriuk
 
Usilowalem dodac obiekt, ale cos sie pozajaczkowalo i co prawda sie zrobil, ale w koszarach.
Cos tu nie gra, bo nawigacja po menu jest mocno nieintuicyjna i pracochlonna. Robocizna sie nie zwraca
2012-09-12 13:00:52 (13 lat temu)
mamik
 
do uriuk: Już jest we właściwym miejscu. Tak jak pisałem wcześniej, lataj i rób zdjęcia, bo są wspaniałe, a przypisywaniem się zajmiemy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2012-09-12 13:16:15 (13 lat temu)
uriuk
 
do mamik: Alew jak mam wrzucic np zdjecie lotnicze sremu, przedstawiajace obiekt, ktorego nie ma?
Nie ma jak kliknac "dodaj zdjecie", bo nie ma takiego klawisza. Musze wejsc w jakis obiekt i dopiero wtedy dodac fotke. Chyba ze bede wchodzil w dowolny obiekt
2012-09-12 13:21:35 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do uriuk: Wrzucaj do samego miasta, resztę zrobią koledzy.
2012-09-12 13:27:04 (13 lat temu)
uriuk
 
do ZPKSoft: Ale wlasnie sie nie da!. Jesli miasto jest wieksze i ma juz jakies pozakladane obiekty, to listwa u gory wyglada tak: wyloguj | załóż blog | m37076 | dodaj obiekt | dodaj artykuł | dodaj ulicę. Brakuje przycisku "dodaj zdjecie".
Musze najpierw wejsc w jakikolwiek obiekt, zeby uzyskac mozliwosc dodania fotki.
2012-09-12 13:31:54 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do uriuk: W wiekszości dużych miast , jak np. Wrocław, masz obiekt "niezidentyfikowane". Co do innych to trudno mi coś poradzić.
2012-09-12 13:56:17 (13 lat temu)
mamik
 
do uriuk: W duzych miastach najczęściej sa też albo zdjęcia lotnicze albo panoramy. Gdy bedzie problem daj znać w komentarzu pod dowolnym zdjęciem (swoim ;-) i coś poradzimy.
2012-09-12 14:02:34 (13 lat temu)
do uriuk: Na głównych stronach miast na których nie ma guzika "dodaj zdjęcie" jest obiekt "zdjęcia miasta" - trzeba do tego obiektu wejść i można wrzucać fotki.
2012-09-12 14:30:17 (13 lat temu)
mag
 
To są koszary przy Sikorskiego - Kilińskiego
2017-07-30 19:19:22 (8 lat temu)
Jac64
 
do mag : Dzięki...poprawione.
2017-07-30 20:14:42 (8 lat temu)
Krzyś_
 
do Jac64: Tu to samo bez napisów na kartce:
2017-07-30 22:29:44 (8 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2024-11-24 19:05:43 (rok temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Zespół koszarowy - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet