| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Obiekty w okolicy
Biuro obsługi klienta
23
m
Wrocław
Kamień jubileuszowy
72
m
Wrocław
Krasnal „Hydrek”
73
m
Wrocław
Kładka na Groblę
82
m
Wrocław
Na Grobli 17
90
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stacja transformatorowa. Dawna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Tz. źe obiekt tej trafostacji istnieje nadal ?
2021-01-23 18:55:32 (5 lat temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
do vetinari:
Nnie wiem czy dobrze (precyzyjnie)się wyraziłem (pod zdjęciem). Nie byłem na Szybkiej od lat. Na mapach Google nie można (nijak) dojrzeć tej stacji. Widać ją nieco (po prawej) na zdjęciu z przesłanego linku. Widać, że tam jest teraz wjazd na parking. Czy nadal stoi, nie wiem :))
2021-01-23 19:07:59 (5 lat temu)
do Anneob: Jest tam nadal, tylko juź przebudowana. Poczekajmy na Wroclawiaków z dorobieniem obiektu i na Marka źe by ocenil ☺☺☺
2021-01-23 19:22:25 (5 lat temu)
Anneob
 
do vetinari:
Nnie wiem czy dobrze (precyzyjnie)się wyraziłem (pod zdjęciem). Nie byłem na Szybkiej od lat. Na mapach Google nie można (nijak) dojrzeć tej stacji. Widać ją nieco (po prawej) na zdjęciu z przesłanego linku. Widać, że tam jest teraz wjazd na parking. Czy nadal stoi, nie wiem :))
2021-01-23 23:45:37 (5 lat temu)
Anneob
 
do vetinari: Czy mógłbym prosić o wskazanie, jak można zobaczyć go, obecnie? Byłbym wdzięczny. Z góry, dziękuję:))
2021-01-23 23:48:33 (5 lat temu)
Anneob
 
do Anneob: Skopiował się poprzedni (dubel)
2021-01-23 23:47:32 (5 lat temu)
do Anneob: Ja tam niebylem w źyciu, w samym "Wrocku" bylem tylko dwa razy...przejedziając pociągiem, ale wójek google ma swoje mapy i widoczky....☺☺☺

ale to jest chyba na przeciwnej stronie tej ulicy Szybka co ???
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2021-01-24 15:51:21 (5 lat temu)
Anneob
 
do vetinari: Bardzo dziękuję i jestem wdzięczny, za staranie pokazania mi stacji. Mapy satelitarne są bardzo dobre, nie wszędzie jednak, mogą dotrzeć. Samochód z kamerami często jedzie tylko w jednym kierunku ulicy lub wcale na nią nie wjeżdża. Np. obiekty wojskowe. Lub drzewa szczelnie zasłaniają widok pod nimi. Oczywiście, ma Kolega rację :)). Poszukiwana stacja, jest po drugiej stronie ulicy Szybkiej i Kładki na Groblę. Zawsze była ‘’otulona’’ bujnymi drzewami. Przesyłam link, na którym jest zdjęcie trafo przy Traugutta- Szybkiej i Biedronce. Jest na samym ‘’skraju’’ zdjęcia, po lewej stronie. Obok ciężarówki.

2021-01-24 17:16:34 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet