| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Fotozagadka na dziś. Nagroda czeka jak zwykle w Gęsińcu. Tym razem jako, że wkrótce Sylwester to mam butelkę szampana.
2013-12-29 20:33:29 (12 lat temu)
do ZPKSoft: Może to mostek w zoo...?
2013-12-29 20:53:57 (12 lat temu)
Ogród japoński?
2013-12-29 21:00:53 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
Obydwa strzały niecelne :) Gramy dalej...
2013-12-29 21:14:23 (12 lat temu)
Wygląda jak kładka św. Antoniego.
2013-12-29 21:15:15 (12 lat temu)
esski
 
do Rado-NDM: Jak na kładkę św Antka, to z obydwu stron nie ma takich chaszczy, Na Podwalu sam choodnik i jezdnia, zaś od promenady byłoby widać zabudowę św Antoniego.
2013-12-29 21:20:55 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do esski : Bo to nie jest ta kładka.
2013-12-29 21:44:42 (12 lat temu)
Pierwsze skojarzenie jakie mi przyszło to podobieństwo do kładki na św. Antoniego jak napisał Rado-NDM :)
Może to most św. Klary tak wyglądał kiedyś ? Choć belki idą w inną stronę.
2013-12-29 22:06:02 (12 lat temu)
Ogród botaniczny?
2013-12-29 23:12:19 (12 lat temu)
esski
 
do Marek Kuliński: Wdle mnie w botanicznym most idzie po łuku, nie jest taki płaski.
2013-12-29 23:37:09 (12 lat temu)
PAX
 
Kładka na Groblę.
2013-12-29 23:58:08 (12 lat temu)
esski
 
do PAX: Żabia Ścieżka? Albo też kładka w ulicy Szybkiej, tyle że przed przebudową, jeśli takowa przebudowa nastąpiła w międzyczasie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edyc
2013-12-29 23:59:14 (12 lat temu)
do esski : Coś mi się kojarzy z parkiem południowym!?!
2013-12-30 06:40:52 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do PAX: Brawo ! Kolega esski też miał rację, bo to widok przed przebudową. Nagroda czeka w Gęsińcu.
2013-12-30 08:52:10 (12 lat temu)
do ZPKSoft: O kurcze... Ale nam zabiłaś "ćwieka" a brałem pod uwagę to miejsce choć nie wiedziałem, że tak dawniej wyglądało :)
2013-12-30 17:27:50 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Wtedy jeszcze pachniał świeżym drewnem :) No właśnie ileż to zagadek leży w naszych szufladach ;)
2013-12-30 18:09:58 (12 lat temu)
Licho
 
+3 głosów:3
2018-10-28 17:22:53 (7 lat temu)
Dopisane :-)
2018-10-28 17:55:28 (7 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Licho: Mostek swoją drogą zmienny niczym przysłowiowa kobieta – mamy 9 zdjęć, a na nich cztery różne jego wcielenia.
2018-10-28 17:58:21 (7 lat temu)
Wincenty Miros
 
+1 głosów:1
W tym miejscu dawniej był pomost sekcji kajakarskiej KS "Budowlani" Wrocław.
2019-09-08 21:51:14 (6 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2019-09-08 21:51:20 (6 lat temu)
Anneob
 
Mam prośbę do Kogoś, bardziej kompetentnego niż ja. Przy ul. Szybkiej nr 4-10, od lat 50 do ok. 80, działał Ośrodek Sportów Wodnych - Budowlani (Czarni) z Przystanią przy Oławie i Drewnianym Moście (obecnie Kładka na Groblę). Założyłem taki podobiekt. Podałem wszystkie (znane mi) dane dotyczące tego, pięknego obiektu. Problem w tym, że można do niego wstawiać tylko ‘’nowe’’ zdjęcia. Nigdzie dotąd nie ‘’wstawione’’, przy innych ulicach czy obiektach. Nie można natomiast, ‘’dopisać’’ do niego, zdjęć ‘’starszych’’ przypisanych do innych ulic - obiektów. Gdzie popełniłem błąd? Z góry, dziękuję za ew. pomoc :))
2021-01-18 13:49:03 (5 lat temu)
vigo
 
do Anneob: Sprawdziłem - zdjęcia się dopisują bez problemów. Które zdjęcie chcesz dopisać ?
2021-01-18 14:34:15 (5 lat temu)
Anneob
 
do vigo: Bardzo dziękuję za pomoc :)) Nic nie rozumiem. Próbowałem ‘’na wiele sposobów’’. I nic. Przy innych zakładanych pod obiektach nie było problemu. Gdzieś, popełniam błąd. Chodzi m.in. o te, zdjęcia.



2021-01-18 16:07:19 (5 lat temu)
vigo
 
do Anneob: Tak dobrze ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2021-01-18 16:25:19 (5 lat temu)
Anneob
 
do vigo: Jest, bardzo dobrze :)) Serdecznie dziękuję Koledze, za pomoc i czas poświęcony. Nie śmiem dalej absorbować Kolegę czyimiś kłopotami. Zastanawiam się, co źle robiłem. Jeszcze raz, dziękuję :))
2021-01-18 17:15:43 (5 lat temu)
vigo
 
do Anneob: Ja na początku mojej działalności miałem taki sam problem. Okazało się, że otwierałem obiekt i usiłowałem do niego przypisać zdjęcia. Prawidłowo należy otworzyć edycję zdjęcia i do niego dopisać obiekt. To częsta pomyłka popełniana na początku zabawy w Fotopolskę.
2021-01-18 17:21:08 (5 lat temu)
Anneob
 
do vigo: Nie chciałbym nadal, ‘’przynudzać’’ Koledze. Otwierałem edycję, zdjęcia które chciałem przypisać do żądanego, dodatkowego obiektu. Po ‘’wklejeniu’’ nazwy obiektu w górny, długi pasek i naciśnięciu - szukaj, pojawiały się długie kolumny ‘’wszystkiego, tylko nie ten Ośrodek’’. Przepraszam, że zabrałem tyle czasu.
2021-01-18 17:49:04 (5 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do Anneob: 1. Otwierasz edycję obiektu i kopiujesz jego numer ( tutaj: b404173 - jest on na pasku na samej górze strony)
2. Otwierasz edycję zdjęcia i wklejasz powyższy numer obiektu na pasek "Dodawanie przypisań"
3. Klikasz "szukaj" i gotowe - przypisanie samo wskakuje.
2021-01-18 17:56:29 (5 lat temu)
Anneob
 
do vigo: To już ostatnie (mam nadzieję) moje, zanudzanie… Dziękuję za tak rzetelne i fachowe ‘’poprowadzenie mnie, za rączkę’’:)) Faktycznie. Tym sposobem, jest to łatwe. Nie znałem takiej możliwości. Serdeczne dzięki:))
2021-01-18 18:42:58 (5 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
do Anneob: Na Fotopolsce są ludzie dla przyjemności i zabawy. Nikt z nas nie jest tu "za karę" i nie działamy jak urzędnicy. Dlatego jak czegoś nie wiesz, to pisz, a na pewno ktoś pomorze. Jak się nauczysz, to będziesz pomagał innym. I nie przepraszaj tak, bo zaczynałem się czuć nieswojo. Jeszcze jedno - preferujemy raczej bezpośrednią formę zwracania się, bez względu na to czy jesteśmy seniorami czy młodymi Fotopolanami, więc mam nadzieję, że uraziła Ciebie moja bezpośrednia forma wypowiedzi.
2021-01-18 19:30:11 (5 lat temu)
do vigo: Amen ☺☺☺
2021-01-18 19:32:38 (5 lat temu)
Anneob
 
do vigo: Domyślam się, że miało być w ostatnim zdaniu ,,…(nie)uraziła…’’ :)) Oczywiście, że nie! Podziękowania, przeprosiny… Tak nas wychowano - ‘’ukształtowano’’. Inaczej nie potrafimy. Można zwracać się do nas (i do mnie), w każdej formie.
2021-01-18 22:47:41 (5 lat temu)
Anneob
 
2021-01-25 17:09:12 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 5 lat temu)
Most nad Oławą dawniej. Przeprawa przez rzekę Oławę powstała w czasie budowy wodociągów doprowadzających wodę do Przedmieścia Oławskiego w kierunku dzisiejsz...
Kładka na Groblę inaczej zwana Drewnianym Mostkiem na Szybkiej. Tak wyglądała przeszło 30 lat temu. Widok w kierunku wodociągów.
1951
-
2003
1951
-
2006
2006
-
2006
2006
-
2006
2006
-
2006
2006
-
2009
2006
-
2009
2009
-
2009
2009
-
2009
2009
-
2009
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet