| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Stalmacha 6
20
m
Cieszyn
Stalmacha 8
33
m
Cieszyn
Stalmacha 8A
35
m
Cieszyn
3 Maja 2
37
m
Cieszyn
Pomnik przywrócenia Ziemi Cieszyńs...
45
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stalmacha 4

Architekt: Alois Jedek (36 realizacji)
Wykonawca: Alois Jedek (39 realizacji)
Zbudowano: 1877
Dawniej: Kamienica Malviny i Karola Hussak
1 subskrypcja
Kamienica przypisana była do dzielnicy Górne Przedmieście z numerem konskrypcyjnym 363. Numer posesji był 4. Budynek został wzniesiony w 1877 r. przez Aloisa Jedeka dla Karola i Malviny Hussaków. Przed 1894 r. kamienicę nabył Josef Handl - restaurator, który prowadził wyszynk wina m.in. w kamienicy na obecnej ul. Głębokiej 13 oraz w opisywanym budynku. Na zapleczu znajdował się ogródek z wyszynkiem a także kręgielnia. W następnych latach (najprawdopodobniej po śmierci Handla) dom był w posiadaniu Anny Handl. Około 1912 r. kamienicę nabyła Mizzi Krejčířik. W okresie międzywojnia dom należał do Powiatowej Kasy Chorych.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
stoik
 
Elisabethstrasse 4 to by było gdzieś na poczatku Stalmacha, pewnie za piekarnią Społem, poniżej Eldomu, bo dalej raczej ciężko o prosty teren. ciekawe....
2011-06-02 15:41:44 (15 lat temu)
czesil
 
Szkoda że rozmiar taki mały.
2012-10-04 19:09:07 (13 lat temu)
Stenek
 
do czesil: No cóż, kolega się napracował, zdjęcie pięknie wykonał, może nie chce, żeby kto tylko chciał, miał TAKIE zdjęcie w super dobrej jakości ? Cóż, jego prawo i to można zrozumieć. Ja oglądałem to w powiększeniu po kliknięciu i nie mam wrażenia, że jest małe
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Korekta
2012-10-05 00:46:10 (13 lat temu)
czesil
 
do Stenek: Bo zostało już powiększone. Dzięki.
2012-10-05 06:29:28 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet