| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek
1
4
5
6
8
9
12
13
14
15
16
22

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

Dawniej: Plac Świerczewskiego, gen.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-05-25 16:30:15 (8 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Napis zajmuje cały rynek czy jest na konkretnym obiekcie?
2018-05-25 17:02:04 (8 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Od Wojciecha nie wymagaj takich odpowiedzi. Lepiej zrobić to samemu:
2018-05-27 09:59:13 (8 lat temu)
do YouPiter: No tak - tylko, czy to o to chodzi, że ktoś robi śmietnik, a potem ma to gdzieś, co się dalej z tym dzieje.
2018-05-27 13:25:30 (8 lat temu)
do zygmunt_ra: No to co dalej robić w takich przypadkach ? Podobno możni władcy strony nałożyli, albo nałożyć mieli jakieś obostrzenia co do kolegi Wojciecha. Poczekajmy zatem na powrót decydentów ze spotkania wyjazdowego :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-05-27 13:46:30 (8 lat temu)
do zygmunt_ra: Czemu opis niezgodniy ? Jest duża litera, jest kropka.
2018-05-27 13:57:50 (8 lat temu)
do YouPiter: Teraz już jest zgodny, wcześniej był w języku obcym - ktoś zmienił.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2018-05-27 20:19:51 (8 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do YouPiter: Najlepiej chyba podejść "systemowo" - przy opornej materii trzeba dzialać zdecydowanie, bo najgorsze co można zrobić - to precedensy,
2018-05-27 20:33:32 (8 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
Stworzyłem dzielnicę Wierzbnik. Trzeba będzie jeszcze uporządkować w niej ulice.
2011-04-29 00:23:45 (15 lat temu)
pawel
 
2017-05-11 12:20:17 (9 lat temu)
labeo7
 
do pawel: Dzięki!
2017-05-12 18:53:27 (9 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
What?
2018-05-25 09:20:35 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do cm: Też myślałem że chciał błysnąć swoim angielskim, ale niestety nie
2018-05-25 09:32:06 (8 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do pawulon: Wojciech D. o taki współczesny J - 23 - wciąż nadaje, dodaje... i na komentarze nie reaguje :)
2018-05-25 10:52:25 (8 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+2 głosów:2
do pawulon: В память о 4500 евреях, которые жили в Стараховице-Вьерцнике и были насильственно перемещены, подверглись гонениям и были убиты нацистскими оккупантами в период с 1939 по 1945 год a co !!!
2018-05-25 10:53:57 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Na památku 4 500 Židů kteří žili v Strachovicích -Věřbovicích a byli násilím vysidleni, perzekuováni a vyvražděni nacistickými okupanty v letech 1939 až 1945.
2018-05-25 10:57:47 (8 lat temu)
do Wiesław Smyk: To ,,a co" to takie a co - niech w języku obcym będzie, co edukowali się nasi, niektórzy fotopolanie ? :)
2018-05-25 10:59:37 (8 lat temu)
cm
 
+1 głosów:1
لا ، لا يمكنك صنع قنبلة منه.
2018-05-25 11:27:53 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
ხსოვნას 4,500 ებრაელი, რომლებიც ცხოვრობდნენ სტრაშოვიც-ვერბავიზში და ძალადობრივად იცავდნენ, დევნიდნენ და მოკლეს ნაცისტების მიერ 1939-1945 წლებში.
2018-05-25 11:38:02 (8 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
do YouPiter: A co !! Znaczy że ja też władam :):)
2018-05-25 11:39:38 (8 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Stara szkoła, z obcymi: rosyjskim, a potem (tak jak w moim przypadku) niemieckim :)
2018-05-25 12:00:09 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do Wiesław Smyk: Спасибо друг. Я все понял ;-)
2018-05-25 15:05:18 (8 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-05-25 15:45:36 (8 lat temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
Czyli rynek opisujemy teraz podpisem zamieszczonym na jednym z obiektów na tymże rynku (na dodatek jeszcze w wersji obcojęzycznej)? Kolego WD - jeśli chcesz być traktowany poważnie - zachowuj się poważnie. Do autopoprawki, również i tutaj:
2018-05-25 15:45:36 (8 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
San H100 od 1967-go.
2024-07-31 19:51:59 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
Spodnie dzwony to chyba dopiero lata 70-te?
2024-07-31 20:04:14 (rok temu)
maj
 
+1 głosów:1
Nazwa ulicy z numerem nieaktualna.
2024-01-04 21:57:22 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Rynek na innych zdjęciach
1974
-
1985
1974
-
1985
Przedmioty związane z Rynek
2018
-
2018
2018
-
2018
Rynek - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet