| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pilski
Obiekty w okolicy
Miejsce Pamieci
69
m
Stare
Stare 27
156
m
Stare
Stare 26
179
m
Stare
Srare 28 b
202
m
Stare
Cmentarz Rodowy Orlandów
221
m
Stare

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dwór Orlandów

Dwór z 3 ćwiartki XIX wieku, który na początku XX wieku należał do niemieckiej rodziny Orlandów. W 1945 roku żołnierze radzieccy zastrzelili w piwnicach ich własnego dworku ostatnich właścicieli: Kurta Orlanda wraz z żoną Charlott, córkę Marion i najmłodszego syna Karla.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
erisson
 
+3 głosów:7
Gdyby tu mieszkali normalni ludzie a nie jacyś .....
nawet na oborę nie zasługują ......
2012-04-17 18:02:51 (14 lat temu)
trz (tedesse)
 
+3 głosów:3
Dobrze,że Orlandowie leżą kawałek dalej bo jak by to widzieli to myślę że by się w grobie przewrócili.
2012-04-17 18:47:17 (14 lat temu)
Mała 18
 
+1 głosów:1
Znam tych ludzi osobiście , nie są tacy jak sądzicie ... Jest może mały bałagan , ale kiedy te zdj wstawiane było ... Nie wygląda tak teraz ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: możne
2013-10-09 19:09:45 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-10-09 19:42:41 (12 lat temu)
trz (tedesse)
 
+3 głosów:5
do erisson: Zgadzam się z opinią!
2012-04-17 18:10:57 (14 lat temu)
WW
 
+4 głosów:4
do erisson: Tak się składa, że jak na standardy polskiego społeczeństwa ci ludzie są całkowicie normalni! Inna rzecz, że np. w Danii uznanoby ich za przedstawicieli ludów koczowniczych...
2012-04-17 19:34:12 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Mała 18: Jeżeli wygląda inaczej - lepiej lub gorzej to jeżeli masz możliwość, czas i ochotę - możesz nam pokazać na zdjęciu obecny wygląd tej budowli.
2013-10-09 19:26:52 (12 lat temu)
Mała 18
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: około godziny 19 postaram się je wstawić Dobrze ?
2013-10-09 19:46:18 (12 lat temu)
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
do Mała 18: Coś czuję,że sytuacja jest tam bez zmian:(
2013-10-11 16:54:29 (12 lat temu)
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
do trz (tedesse): Boję się tam jechać aby mnie nie popędzili:(
2013-10-17 21:23:50 (12 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Zbliżyłem się na bezpieczną odległość i co zobaczyłem
2013-10-23 23:11:19 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet