| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Gwarków 18
22
m
Mysłowice
Gwarków 11
53
m
Mysłowice
Stawowa 2
57
m
Mysłowice
Sklep "Społem"
58
m
Mysłowice
Sobieskiego 17
80
m
Mysłowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Po prawej-wózky dla bliźniaków :-) ..............poobczinaj :-)
2015-12-12 16:41:02 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Jak ja się nie przyłożę przy prostowaniu tych zdjęć to zbliźniacze jeszcze fp.
2015-12-12 17:07:39 (10 lat temu)
I nie ma wuzka dla Treski-wiec diskusia pozostaje bez sesu.......
2015-12-12 17:15:46 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Rozdwojenie dzieci jeszcze rozumiem ale żony ;-)
2015-12-12 16:43:02 (10 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Moźe to sa siostry siamskie..ma to jedna wygode-masz 2 źony...ale tylko jedna teśczowa :-)
2015-12-12 16:52:23 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-12-12 17:11:27 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Spróbuje to przetłumaczyć może mi się uda. " Jak jsem neměl dát své rovnání z těchto obrazů je ještě zbliźniacze FP."
2015-12-12 17:16:17 (10 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Musiałem poprawić, to nie jest jedyne zdjęcie które tak sknociłem.
2015-12-12 17:18:08 (10 lat temu)
do piotr brzezina : Nie nie dobrze jest..powolutku czytalem..i dalem sobie rady...śkoda źe ju´tam tego wuzka nie ma...pozostala tylko diskusia :-)
2015-12-12 17:17:56 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Rozumiem..i pozdrawiam...:-)
2015-12-12 17:18:58 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Ale wprowadzasz trochę humoru ;-)
2015-12-12 17:27:56 (10 lat temu)
do vetinari: Dobrze że to zauważyłeś. i pozdrawiam
2015-12-12 17:22:41 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet