| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe obiekty nieistniejące
Struga 6
39
m
Opole
Cementownia "Grundmann"
96
m
Opole
Wapienniki
149
m
Opole
Wiadukt
220
m
Opole
Kładka tymczasowa
218
m
Opole

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Struga 4

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Gandalf
 
Jeszcze nie było, ten obiekt nie miał do tej pory tak wyraźnego zdjęcia.
2020-03-19 21:45:54 (6 lat temu)
Podejrzewam że to galeria Muzeum na ulicy Ozimskiej.A zdjęcie, fakt, ciekawe.
2020-03-20 10:04:15 (6 lat temu)
To ja
 
To chyba pl.Piłsudskiego.
2020-03-20 10:47:55 (6 lat temu)
Gandalf
 
Mała podpowiedź, za budynkiem po lewej stronie widać południową elewację młyna parowego, natomiast ciemny obiekt po prawej to transformator :)
2020-03-20 11:13:54 (6 lat temu)
Gandalf
 
+1 głosów:1
Transformator widać w całości tutaj: a ten budynek to: :)
2020-03-20 12:00:02 (6 lat temu)
foxi
 
2020-06-05 19:45:38 (6 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do Tomi_Opole: No chyba nie :) BWA ma tylko parter i poddasze a Ozimska musiałaby zapaść się o kilka metrów :)
2020-03-20 10:26:06 (6 lat temu)
foxi
 
do Desperado: Gandalf już wie, a my jeszcze nie, poczekamy może ktoś to trafi ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2020-03-20 10:40:23 (6 lat temu)
foxi
 
2020-03-20 11:06:04 (6 lat temu)
do Gandalf: Gandalf! Ciebie zabić to mało, hehe. Okolice nieistniejącego browaru moze...
2020-03-20 11:19:27 (6 lat temu)
foxi
 
do Tomi_Opole: No jak Przewodnik nie wie, to już bardzo źle ;-) strzelam - mój typ okolice
2020-03-20 11:32:18 (6 lat temu)
do foxi: Oj Foxi! Nie musi wiedzieć wszystkiego. >(
2020-03-20 11:55:38 (6 lat temu)
do Gandalf: Domu nie znałem ale tylko Struga wchodziło w grę. Bo chyba nie ma innego miejsca w dawnym Opolu o takim spadku ulicy i takich typowych barierkach.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2020-03-20 12:02:07 (6 lat temu)
do Desperado: Czy mowa o budynku "pod" dymem z komina?
2020-03-20 17:42:31 (6 lat temu)
foxi
 
do Oderstr.: Dokładnie TAK ;-) wstawiłem nawet znacznik, bo naprawdę warto dla tego budynku.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2020-03-20 17:48:37 (6 lat temu)
do Oderstr.: Tak to ten. Ja nigdy nie zwróciłem na niego uwagi na tych nielicznych zdjęciach ale barierki były tam chyba wiele lat.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2020-03-20 20:05:21 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet