| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat strzeliński
OBIEKTY - Rzeka Oława (Strzelin)
Obiekty w okolicy
Zbiornik wodny
39
m
Strzelin
Skład opału
116
m
Strzelin
Warsztat samochodowy
148
m
Strzelin
Wojska Polskiego 22
149
m
Strzelin
Witosa 2
171
m
Strzelin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rzeka Oława (Strzelin)

Dawniej: Ohle
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
mietok
 
Ten kto tu był i widział , doceni wkład Andrzeja w pokazaniu tego oddalonego i prawie zapomnianego , ale jak wspaniałego do focenia miejsca.
2010-11-28 11:46:42 (15 lat temu)
BAL†
 
O perypetiach z właścicielką, już nie wspomnę ...
Sam też trochę tego posmakowałeś :))
2010-11-28 11:51:57 (15 lat temu)
mietok
 
do BAL†: Dokładnie tak :)
2010-11-28 11:54:30 (15 lat temu)
do BAL†: W razie problemów odsyłać panią do mnie.
2010-11-28 14:46:53 (15 lat temu)
BAL†
 
do Neo[EZN]: Nie ma sprawy ... jak zanim ze mną, sama się nie zgłosi na \"kontakt admin\" :))
2010-11-28 14:51:03 (15 lat temu)
mietok
 
Jest to nad rzeką Oławą, zabudowania należą do ulicy Kruczej, których już nie ma.
2011-02-05 15:00:19 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
0 głosów:1
A było tak romantycznie....
2011-02-05 15:28:36 (15 lat temu)
BAL†
 
+1 głosów:1
do mietok: Również tak myślałem. Dlaczego więc jeszcze wisi w niezidentyfikowanych?
2011-04-04 08:58:19 (15 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2013-11-24 21:09:30 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dzięki! I nie dubel ;-)
2013-11-24 21:30:07 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
U mnie na balkonie zagnieździły się pokrzywy - Agatka poszła pewnego dnia zbierać poziomki i po chwili wraca skwaszona mówiąc, że te maliny parzą i trzeba uważać ;)
2014-08-30 21:59:58 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Będzie z czego parzyć (dosłownie !) herbatkę. To ziółko na wiele schorzeń. A poparzenie się pokrzywami ponoć pomaga w leczeniu chorób rematycznych, tylko dlaczego kuracja jest taka nieprzyjemna :(
2014-08-30 22:11:54 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Dobra jest herbata z pokrzywy?
2014-08-30 22:23:37 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Da się wypić. Smaczniejsza jest zaparzana świeża pokrzywa. Spróbuj taką w saszetkach z apteki (lub nawet ze sklepu spożywczego), to zobaczysz. My od lat pijamy mieszankę herbaty czarnej, zielonej, owocowej i ziół - pokrzywy, melisy, mięty (zamiennie z dziurawcem czy rumiankiem). To nasza ulubiona herbata tak na gorąco jak i na zimno.
2014-08-30 22:45:24 (11 lat temu)
mar
 
+2 głosów:2
Fotopies
2014-12-28 15:24:42 (11 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
Zważywszy na nazwę ulicy , to "pokojowy".
2014-12-28 15:38:32 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do mar: Wszak to szlak spacerowy :)
2014-12-28 15:41:18 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Super zdjęcie profilowe... :) Pozdrawiamy :)
2014-12-28 17:03:31 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Dzięki, również przesyłamy pozdrowienia :)
2014-12-28 17:08:37 (11 lat temu)
gregorr
 
Po II wojnie? Ten most nie został przypadkiem przebudowany w czasie II wojny wraz z budową obecnej ul. Wojska Polskiego??
2015-01-05 22:51:52 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do gregorr: Myślałam, że przebudowa była po wojnie. Dzięki za uwagę, już poprawiłam.
2015-01-06 09:48:18 (11 lat temu)
gregorr
 
+2 głosów:2
Dodam jeszcze, że pierwotnie kładka miała schodki z obu stron. Przebudowano do stanu obecnego w 2000r.
2015-01-12 23:34:37 (11 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Spacerujace mamy z wózkami maja napewno radoche...:-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corekt :-)
2016-12-28 18:39:56 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Rowerzyści, nieznający tej kładki będę mieli extra niespodziankę...
2016-12-28 18:45:57 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: :-)
2016-12-28 18:46:47 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
do Dariusz Łukasik: Tak, bo po kilku schodach jest równo a potem...niespodzianka i siniaki albo i parę zębów mniej. Jakoś nie do końca przemyślane rozwiązanie.
2016-12-28 19:35:13 (9 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Fragment wózka dla Tereski.
2023-01-02 12:12:23 (3 lata temu)
TW40
 
do cracusiac: O jaki miły dzień dzisiaj ;-)
2023-01-02 23:20:02 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do TW40: Teresko pozostałe zdjęcia z wózkami nie mają już architektury a w albumie jest ich jeszcze trochę. Jeśli chcesz to wyślę Ci link do całości - niestety to dość obszerna kniga, ze 140 stron, więc i szukania trochę.
2023-01-03 10:55:48 (3 lata temu)
TW40
 
do ZPKSoft: Zosiu - jak zdjęcia są datowane to jak najbardziej!
2023-01-03 21:32:52 (3 lata temu)
ZPKSoft
 
do TW40: Niestety większość jest bez dat :( Link do e-booka . Mamy ustną zgodę autora na wrzucenie zdjęć na FP.
2023-01-03 21:39:28 (3 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Zosiu, przypisz fotki do mostu.
2024-09-16 23:59:01 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do da signa: Bardzo dziękuję, jakoś mi się zapomniało ;-)
2024-09-17 08:56:30 (rok temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Rzeka Oława na wysokości Parku Miejskiego im. Armii Krajowej, w głębi kładka na Oławie, prowadząca z pl. Pokoju do parku. Pierwotnie była niższa, podniesiona...
Koryto rzeki Oławy widziane z mostu w ciągu ul. Kopernika w kierunku zachodnim. W oddali most i ul. Wojska Polskiego.
1905
-
2008
1905
-
2010
2008
-
2015
2015
-
2016
2015
-
2016
2016
-
2017
2016
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2020
2017
-
2020
Rzeka Oława (Strzelin) - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet