| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat strzeliński
Obiekty w okolicy
Pomnik 45-lecia Narodzin NSZZ "Sol...
11
m
Strzelin
Przystanek autobusowy
37
m
Strzelin
Młynarska 6
53
m
Strzelin
Młynarska 8
63
m
Strzelin
Figurka św. Jana Nepomucena
66
m
Strzelin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Pomnik XXX lecia PRL

Zbudowano: 1974
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jak w Piechowicach ulica Gen.K. Świerczewskiego, ale jestem za pozostawieniem takich reliktów naszej histori w spokoju, choć ponad dwadzieścia lat temu, też bym wszystko dekomunizował jak jedna z partii politycznych, ...to nasza historia której nie zmienimy , cóż jak się człowiek starzeje to i poglądy się robią jakieś takie ...:)Niech wladze Strzelina nie usuwają tego obeliska, dla obecnych młodych, dobra lekcja histori, jak tu już wyjaśniono z jedynymi,słusznymi, trzema partiami, jaki rządziły Polską Ludową w l 1948 - 1989.
2014-12-15 18:54:00 (11 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-12-15 18:54:00 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Pomnik stanowił uzupełnienie obiektu lodowiska , które też powstało dla uczczenia owego XXX-lecia.
2014-12-15 19:00:14 (11 lat temu)
cracusiac
 
+1 głosów:1
Jeszcze stoi?
2019-01-13 12:33:04 (7 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do cracusiac: Tak, tylko nazwę zmieniono - "Ku pamięci czerwonoarmistów szabrujących ziemie zachodnie którzy zginęli w zasadzce podczas rabunku kolejnej fabryki w Strzelinie."
2019-01-13 12:44:14 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do cracusiac: Do sprawdzenia w najbliższym czasie.
2019-01-13 14:48:11 (7 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
do esski : Głupiej się nie dało?
2019-01-13 12:55:52 (7 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do esski : Przejeździajac biurem turisticznym "Wehrmacht" przez cala Europe pozbierali na pamiatke turiści z Niemiec co sie dalo i obudzili swojim kulturalnym zachowaniem niedzwiedzia na wschodzie...kto sieje wiatr....
2019-01-13 14:03:12 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Dzięki, wybieram się za ok. miesiąc w te okolice.
2019-01-13 14:54:06 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
2019-01-23 11:32:55 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Dzięki za informacje.
Niemniej do Strzelina się wybieram.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2019-01-23 11:43:28 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do cracusiac: Może będzie okazja się poznać osobiście ;-)
2019-01-23 12:48:26 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet