| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Podsupraśl
1
3
4
5a

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Podsupraśl

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dana
 
+1 głosów:1
To chyba ul. Podsupraśl 5 ?
2025-01-09 09:29:40 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Zdaje się, że to jest raczej ul. Podsupraśl 3 - może ktoś to sprawdzić?
2025-01-09 09:26:49 (rok temu)
Jazzek
 
do Dana : Racja.
2025-01-09 10:23:28 (rok temu)
Dana
 
Fotopiesek ;)
2025-01-09 09:04:30 (rok temu)
beznik
 
Bez blefu nie ma gry :) daję następnego - po lewej za siatką. W tyle buda .
2025-01-09 16:01:31 (rok temu)
beznik
 
Jak jesteśmy przy pieskach... ...ile ? Widzę jednego więcej niż przedmówca.
2025-01-09 17:24:52 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
Podmiana na lepszy skan. Korekta datowania.
2025-05-27 11:31:24 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Dana : Właśnie przeczytałem pod którymś zdjęciem ten tekst i pomyślałem, że też mam jednego fotopieska.
2025-01-09 09:16:10 (rok temu)
Dana
 
+1 głosów:1
do polskup: Dodałam znaczniki :)
2025-01-09 09:19:41 (rok temu)
Dana
 
+3 głosów:3
do polskup: Właściwie to masz tu od razu dwa fotopieski ;)
2025-01-09 09:37:43 (rok temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Dana : O rety! 30 lat i nie zauważyłem:)
2025-01-09 09:51:50 (rok temu)
beznik
 
+2 głosów:2
do Dana : Podbijam : 3.
2025-01-09 12:37:55 (rok temu)
polskup
 
do beznik: No jest trzeci, przy płocie.
2025-01-09 12:42:07 (rok temu)
Dana
 
+3 głosów:3
do beznik: Przynajmniej 4, a jeżeli "to" po prawej prze płocie (ale nie przy drodze) to też piesek - to 5, oczywiście razem z "Pies"- -em na tablicy
2025-01-09 12:50:42 (rok temu)
polskup
 
do Dana : Ten niby-kłębek na wysokości auta to chyba kamień...
2025-01-09 13:27:29 (rok temu)
Dana
 
do polskup: Kamienia nie liczę. Pomiędzy pieskiem witającym samochód a tym, który jest przy płocie (od strony drogi) widać jeszcze szczeniaczka:)
2025-01-09 13:33:53 (rok temu)
polskup
 
do Dana : Rzeczywiście. Przy płocie są 2, jeden przy drodze na ich wysokości i jeden przy aucie. 4. Kto da więcej?
2025-01-09 14:11:05 (rok temu)
do beznik: Ja tam widzę dwa , jeden podobny do wilka, a drugi łaciaty ( może byc kot):)
2025-01-09 16:05:41 (rok temu)
beznik
 
do da signa: Na podwórku Podsupraśl 4. Między słupkiem drogowym, a drzewkiem. A właściwie na prawo od słupka i drzewka.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: errata
2025-01-09 16:08:31 (rok temu)
Dana
 
do beznik: Tam rzeczywiście jest piesek! Łaciaty z ciemną obrożą :)
2025-01-09 17:27:30 (rok temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Ulica Podsupraśl - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet