| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat brzeski
Więcej (0)
Obiekty w okolicy
Park
22
m
Grodków
Fontanna
38
m
Grodków
Cmentarz żołnierzy sowieckich
50
m
Grodków
Kaplica cmentarna
100
m
Grodków
Browar
122
m
Grodków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Trafostacja

Zbudowano: Przed1939
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jak to zrobić, żeby cmentarz radziecki był podobiektem parku przy ul. Słowackiego.. Chyba Hellrid zrobił niedawno taką zmianę z cmentarzem ewangelickim w parku przy Warszawskiej.
2015-06-20 12:21:40 (11 lat temu)
Hellrid
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Mniejsze zdjęcie musi być, max 1700 px na dłuższym boku. Już podpiąłem - na przyszłość - wchodzisz do katalogu parku, kopiujesz kod obiektu "b150618", edytujesz obiekt cmentarza i tam podpisujesz go. Tak jak zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2015-06-20 12:34:09 (11 lat temu)
do Hellrid: Dzięki.. Dopiero teraz znalazłam, że Zosia już mi kiedyś pisała.. No cóż, pamięć czasem zawodzi.. Pozdrawiam
2015-06-20 18:30:35 (11 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
I trafostacja, która stoi do dziś. Fontanna miała mniej szczęścia.. Po wojnie to był luksus, więc najpierw przestała działać a potem zniknęła.. Zostało tylko okrągłe obramowanie. Woda wybijała wysoko.. prawie na wysokość trafostacji. Świetne porównanie..
2015-06-04 20:52:58 (11 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
W pikasie jest funkcja "szczęśliwy traf". Jedno kliknięcie i zapisz. W przypadku zdjęć archiwalnych - efekt znakomity! Dodaje wyrazistości.
2015-06-04 20:59:14 (11 lat temu)
R. KASPEREK
 
+1 głosów:1
do Danuta Mucha(Czarnecka): Znajomy wspominał mi parę lat temu o tej fontannie, była zasilana z browaru.
2015-06-04 20:59:47 (11 lat temu)
do Danuta Mucha(Czarnecka): Czy tą kartkę miałaś na myśli?, bo znam jeszcze dwie inne .
2015-06-04 21:26:39 (11 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do R. KASPEREK: Piwem? ;-))
2015-06-04 21:08:46 (11 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do R. KASPEREK: Jeżeli tak, to może przestała działać z chwilą likwidacji browaru.
2015-06-04 21:17:43 (11 lat temu)
Danuta Mucha(Czarnecka)
 
+1 głosów:1
do R. KASPEREK: Podmieniłam na wyraźniejsze..
2015-06-04 21:23:27 (11 lat temu)
do Danuta Mucha(Czarnecka): Dziękuje, będę miał na uwadze o poprawkach następnych.
2015-06-04 21:29:27 (11 lat temu)
do R. KASPEREK: Jeszcze dwie inne.. Masz je, czy tylko gdzieś widziałeś? Na zdjęciu, które mam widać bardzo dokładnie fontannę, jest przy niej kilka osób. Z lewej strony tylko napis "Grottkau" i nie wiem z którego roku.
2015-06-04 21:40:27 (11 lat temu)
do Danuta Mucha(Czarnecka): Tych kartek to nie mam, wiem tylko że istnieją.
2015-06-04 22:05:45 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet