| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Stacja kolejowa Trzebinia
Obiekty w okolicy
Fabryka armatury i pomp
189
m
Trzebinia
Dworcowa 9
217
m
Trzebinia
Grobowiec Salwatorianów
232
m
Trzebinia
Wiadukt
323
m
Trzebinia
Krzyż Misyjny
220
m
Trzebinia

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
jochen
 
+3 głosów:3
Ulica zwana Dworcową a nie Dworcowa, nieznanego komunisty od przydworcowych ulic :)
2020-01-13 21:42:46 (6 lat temu)
jochen
 
Ogonek. Popraw proszę na: "Most kolejowy nad ulicą Dworcową"
2020-01-13 21:50:43 (6 lat temu)
jochen
 
+2 głosów:2
ylooC plusik dla Ciebie :)
2020-01-13 21:54:57 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Piękna sygnalizacja, chyba jeszcze z austriackich czasów.
2020-01-14 22:16:50 (6 lat temu)
Leszek M.
 
+1 głosów:1
Najciekawszym elementem zdjęcia jest komin przemysłowy. Tam była stara kotłownia Rafinerii Trzebinia, po wojnie przerobiona na nastawnię PKP.
2020-12-17 10:48:53 (5 lat temu)
do jochen: Nie rozumiem:(
2020-01-13 21:46:32 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do jochen: Tak naprawdę to wiadukt kolego jochen - koryguj całość jeśli taki detalista z Ciebie
2020-01-13 21:53:14 (6 lat temu)
Gandalf
 
+2 głosów:2
do jochen: Tylko że to jest wiadukt a nie most. Dopis: O spóźniłem się :-/
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2020-01-13 21:54:33 (6 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Gandalf: Oj tam - ważne że Dworcow zadowolony
2020-01-13 21:59:13 (6 lat temu)
ylooC
 
do jochen: Poprawiłem, a ktoś dopisał linie kolejowe :)
2020-01-13 21:58:35 (6 lat temu)
marekantoniusz
 
+1 głosów:1
do Leszek M.: może warto utworzyć osobny obiekt? A ten wyścig miał miejsce 6 czerwca, opisany w "Raz Dwa Trzy" nr 23/60 z 1932 r.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup
2024-11-06 11:53:48 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet