| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat chrzanowski

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Trzebinia - zdjęcia niezidentyfikowane

chrzanowski /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Hellrid
 
Z mapy, wynika że jest to protoplasta obecnej rafineria Orlenu w Trzebini, dziś pod nazwą "ORLEN Południe – Zakład Trzebinia", Fabryczna 22:

2016-02-21 19:39:41 (10 lat temu)
beznik
 
Armata 75 mm 87/97.
2025-07-26 18:19:34 (11 miesięcy temu)
Młoszowa i chyba dubel.
2019-12-08 17:33:29 (6 lat temu)
do ritterswalder: Coś podmienię.
2019-12-08 17:58:08 (6 lat temu)
ylooC
 
do Wiesław Smyk: I tak kolega podmienia od 6 mcy
2020-05-25 22:56:02 (6 lat temu)
kt70
 
+1 głosów:1
Charakterystyczne domy wielorodzinne o modernistycznych bryłach znajdują się przy ul. Grunwaldzkiej w południowo-wschodniej części Sierszy. Budynek widoczny na pierwszym planie jest oznaczony nr 69. Trzy dalsze bardzo podobne obiekty mieszkalne oznaczono numerami: 71, 73 i 75. Budynki te powstały prawdopodobnie w drugiej połowie lat pięćdziesiątych.
2022-08-17 23:17:20 (3 lata temu)
kt70
 
+4 głosów:4
Na zdjęciu widoczne są domki położone przy ul. Jana Pawła II (zapewne dziś nr 19 i sąsiednie) na terenie osiedla Siersza. Domki te zostały zaprojektowane i wzniesione dla francuskich specjalistów, którzy nadzorowali budowę elektrowni "Siersza II" w pobliskim Gaju. Powstały z pewnością na przełomie lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Istnieją tam po dzień dzisiejszy lecz zostały nieco przebudowane.
2022-08-16 23:26:19 (3 lata temu)
kt70
 
+1 głosów:1
Domki te były kiedyś pięknym przykładem minimalistycznej architektury modernistycznej i cechował je funkcjonalizm. W późniejszym okresie obiekty te otrzymały wyższe dachy, co zdecydowanie niekorzystnie wpłynęło na ich wygląd. Miejsce to było w okresie budowy pobliskiej elektrowni nazywane osiedlem Awaryjnym. Obecnie nosi ono nazwę osiedla Energetyków i znajduje się na wschodnim krańcu Sierszy.
2022-08-17 23:34:15 (3 lata temu)
do kt70: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2022-08-17 07:57:21 (3 lata temu)
5 Dyskusji (ostatnia 11 miesięcy temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet