| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Trzech Braci 1

Widok z kamienicy

OBIEKTY - Trzech Braci 1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Podziekowanie wsistkym za przyjemne chwilky nad dobrym piwkem i dobrymy tematami na pogadanie-fajnie bylo:-)
2015-05-24 09:47:36 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+5 głosów:5
Miło Was zobaczyć. Uśmiechy na twarzach wskazują na dobrą atmosferę, a może to tylko piwo.... ;-)
2015-05-24 10:09:55 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
Mnie dotrzeć nietety się nie udało. Może następnym razem... Pozdrawiam obecnych ;)
2015-05-24 10:35:37 (11 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Cieszyńska silna grupa pod wezwaniem. Pozdrowio Wos Pyjte z Zobrza.
2015-05-24 11:05:18 (11 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
Czy to już była szybko zamówiona następna kolejka? Bo więcej szklanek niż uczestników. ;-)
A przy okazji: Najczęściej zamawiane piwo w Polsce?
Następne! :-D
2015-05-24 11:36:57 (11 lat temu)
Jorg
 
Pozdrowienia. Może kiedyś i mnie uda się wpaść !
2015-05-24 11:50:42 (11 lat temu)
stoik
 
high five : ) co do opisu - nie tak znowu niewielu....
2015-05-24 13:10:23 (11 lat temu)
Stenek
 
Napiszcie, czy coś ciekawego o starym Cieszynie się Wam udało tam powspominać?
2015-05-24 17:24:28 (11 lat temu)
..teraz zauwaźilem-jeście pare glosów i jest z tego zdjiecie miesiaca....:-)
2015-05-24 20:23:24 (11 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
A nie lepiej podmienić za zdjęcie, gdzie i Palo jest widoczny?
Spotkanie przemiłe!
2015-05-24 20:26:33 (11 lat temu)
palo
 
nie podmienię :) to zdjęcie jest naturalne. nima sie co na mie dziwać
2015-05-25 00:20:20 (11 lat temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
Stowarzyszenie umarłych poetów :) (mam nadzieję, że nikt z osób ze spotkania nie umarł) - tylko Veti na posterunku!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2020-08-03 23:32:05 (5 lat temu)
maj
 
+7 głosów:7
"+7 głosów:7
do Wacław Grabkowski: Wacku, Wacku.....nierozumieć mlówy Twojego plemiona ☺☺☺" Komentarz miesiąca
2020-08-04 20:01:33 (5 lat temu)
do vetinari: Jeżeli chciałbyś wypić piwo "Na Trójkącie" we Wrocławiu i powiedzieć coś na poważnie, to obawiam się, że musiałbym Cię przedstawić jako wnuka lubianego przez Polaków wojaka Szwejka :)
"jestem rodowitym Czechem, i mam czasami inne spojrzenie na coś, co jest dla Was powaźne, i odwrótnie".
Ale na portalu lepiej nie wypowiadaj się o naszych sprawach, bo to trąci jednak szwejkiem.
2020-08-04 19:18:01 (5 lat temu)
augiasz
 
+5 głosów:5
do ZPKSoft: Piwo to tylko dodatek - najważniejsi są ludzie!
2015-05-24 10:10:47 (11 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: No piwo teź pomoglo..ale ten moment przed samym zdjieciem nas rozesmal...moźe kto inny opisze-bo ja to nie dam rady przetlumaczicz-napewno Paulus-práce kvapná málo platná...ale dzieky tej situacii powstalo bardzo naturalne zdjiecie...bo usmiech jest naprawde śczery-od serca
2015-05-24 10:33:01 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Pół biedy, że z przymrużeniem oka ta opinia. My rządzimy piwem, a nie piwo nami :) Ja oczywiście schowałem się za szklanką z piwem. Może Palo znajdzie jeszcze jakieś inne zdjęcie? P.S. Dziękuję Wszystkim za spotkanie! :). Rafał był "za kółkiem", więc w ogóle piwa nie pił, a uśmiech ma "najszerszy" :)))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2015-05-24 11:04:34 (11 lat temu)
do augiasz: Dokładnie! Nie lubię tego określenia, bo jest to kalka językowa z angielskiego "exactly", ale tak się jakoś przyjęło.
2015-05-24 11:03:42 (11 lat temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
do vetinari: Żeby z tego było polskie powiedzenie i jednocześnie oddawało sens czeskiego, to jest to, plus minus "śpiesz się powoli". :), a dokładnie, za szybką, niedokładną robotę mało zarobisz. Myślę, że Czesil by to lepiej przetłumaczył. Ja to robię całkowicie intuicyjnie, bez poparcia znajomością języka czeskiego (znam dosyć słabo) i nie używam tłumaczy internetowych. Po prostu, "tak mi się wydaje." ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2015-05-24 10:56:38 (11 lat temu)
augiasz
 
+2 głosów:2
do Stenek: My nie wspominamy, ale działamy
2015-05-24 18:33:56 (11 lat temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
do Stenek: Przeca Augiasz je za młody, coby stary Cieszyn spóminać. :-) ;-) Cosi my tam spóminali, ale były to raczyj zajyncia w podgrupach. :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2015-05-24 18:49:52 (11 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do Stenek: To nie był wieczór wspomnień, a raczej wieczorek zapoznawczy połączony z mini warsztatami historycznymi, co oznacza, że działamy, jak już nadmienił powyżej Augiasz.
2015-05-24 19:05:04 (11 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Stenek: no,jak to powiedziecz..na pierwśej randce zawsie sie raczej gada o pogodzie...nie niebylo specialnych wspomnien-raczej takie fajne gadanie i troche planowania co i jak ....
2015-05-24 20:22:11 (11 lat temu)
Stenek
 
do augiasz: No sorry, tylko zapytałem, może lepiej nie pytać...
2015-05-24 19:46:56 (11 lat temu)
paulus60
 
+2 głosów:2
do vstrone: Niewątpliwie, choć trochę jednak wspominaliśmy. Choćby pożar ustrońskiego ratusza, naczelników i burmistrzów miasta itd... Ustrońskiej grupie ciężko wspominać stary Cieszyn, choć na krótko pojawiły się moje wspomnienia z praktyk studenckich w CCK w latach 80.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2015-05-24 19:31:50 (11 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do paulus60: A jednak - przypomniało mi się, że wspominaliście przecież stare, czechosłowackie przeboje - Holky z nasi skolky itd., itp....... :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2015-05-24 20:48:32 (11 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do Stenek: Zapewniam Cię Stenku, że Augiasz niczego nietaktownego nie miał na myśli. To jest człowiek o kapitalnym poczuciu humoru, niezwykle komunikatywny i po prostu świetny. Takim go zanotowałem i zdania nie zmienię. Wg mnie, żadnego konfliktu tu nie ma. :-)
2015-05-24 20:41:36 (11 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do czesil: Jestem na "tak". Pawła bardzo tu brakuje, a i przy okazji moja fizjonomia będzie lepiej zza piwnego szkła widoczna. Spotkanie super! :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2015-05-24 20:34:15 (11 lat temu)
do paulus60: musie to sobie pobracz-bo jak pomnieniće za inne-s Palem i bez szkla piwnego-bede mi brakowalo tych śczerych usmiechów-bo to jest napewno to zdjicze kture sie Palowi nareście udalo...:-)-coś dla Paulusa-kovářova kobyla chodí bosa...
2015-05-24 20:41:51 (11 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do vetinari: Oj, teraz zauważyłem to przysłowie- dosłownie byłoby "Kobyła kowala chodzi boso (niepodkuta)", u nas to funkcjonuje jako "Szewc bez butów chodzi". :)
2015-05-25 10:02:15 (11 lat temu)
do vstrone: tak tak-i Karel Gott a Helena Vonráčková Hanka Zagorová i dla mnie niespodzanka bylo paulusova znajomoścz o tz,Kaťácích-czesky hardrockowy zespól Katapult..krutko mluwiac BARDZO FAJNIE SPEDZONY WIECZÓR...DZIEKUJE
2015-05-24 20:57:00 (11 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do vstrone: No i Černy kot Teofil... :-)
2015-05-24 21:03:47 (11 lat temu)
do vetinari: Ano, ano. "Až......2006". :-)
2015-05-24 21:02:47 (11 lat temu)
vstrone
 
+1 głosów:1
do paulus60: I zespół AC/DC też :-)
2015-05-24 21:11:31 (11 lat temu)
do vstrone: Też, też, choć w kontekście szwajcarskiego zespołu Krokus, bardzo podobnie grającego.
2015-05-24 21:17:45 (11 lat temu)
do paulus60: juź mi leczy z glośników i ja u tego edytuje svoje zdjiecia w komputerze...super super...
2015-05-24 21:53:29 (11 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do palo: aaaa tam-wydaje mi sie źe Rafal teź zrobil zdjiecie..nie uciekniesz...i tak sie zapitam-to jest to pierwsie udane zdjiecie-tak???
2015-05-25 11:50:14 (11 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do paulus60: No i poco nam google tlumacz...nie ma jak to osobista-virtualna gadka-twuj czeski jest napewno lepszy od mojego polskiego..minimalnie akcent macz prawie jak urodzili czech..
2015-05-25 11:52:31 (11 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do vetinari: Zgadza się. Zdjęcie jest i z Palo i z pięknym uśmiechem Paulus60:-) Dodałbym go, ale boję się, że będzie powtórka:-) A wtedy zdjęcie wyleci... Pozdrawiam:-)
2015-05-25 19:17:42 (11 lat temu)
paulus60
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki wielkie. :-)
2015-05-25 18:12:53 (11 lat temu)
palo
 
+1 głosów:1
do Rafał Chmielowiec: Dodaj do obiektu. Stąd nie wyleci.
2015-05-25 20:17:29 (11 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do Rafał Chmielowiec: Dawaj!
2015-05-25 21:49:48 (11 lat temu)
vetinari
 
+6 głosów:6
do ylooC: O ile wiem to nik z tej grupky nie umarl. Niektórzy zrezignowali, niektórzy mają mniej czasu. Niejestem sam na Cieszyńskim, ale jestem więcej widoczny. Wiadomo, ortografia, komentarze.....itd itp. Niejestem narazie w stanie odchodzenia z portalu, więc nadal będe kontinuowal swoją dzialanoścz. Fotopolan, to brzmi dumnie...☺☺☺
2020-08-04 15:43:09 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do vetinari: Dasz radę, proponuje Ciebie ogłosić "Fotopolanin miesiąca "
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka
2020-08-04 15:55:59 (5 lat temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Fotopolanin miesiąca :)
2020-08-04 16:19:10 (5 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Moźe kiedyś przyjdzie i moja pora, źe się zmecze i niebęde juź mial ochote na swoje fotopolaństwo, ale to chyba jest daleka droga źe by do tego dojścz....jeścze mam w szufladzie i w magazynku pare tisięcy dzięć które musze i chce dodać na fotopolske ☺☺☺ I ciągle mam nowe wyzwania do latanie z aparatem ☺☺☺
2020-08-04 18:28:31 (5 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do ylooC: Kaźdy z nas tutaj coś dzialających jest fotopolanem roku, miesiąca i dnia ☺☺☺ Kaźdy z nas ofiaruje kawalek swojego źycia źe by portal rostnąl i rozwijal się. Ja się wyruźniam tylko tym, źe jestem rodowitym Czechem, i mam czasami inne spojrzenie na coś, co jest dla Was powaźne, i odwrótnie. Wiem źe paru uźytkownikom niejestem pod gustu, ale teź wiem źe dla więksiśczy jestem dziwolągem z pozytiwnie nastawionym gustem do piekna, ironii i dobrych ludzi....I tu tego na portalu mam dostatek ☺☺☺
2020-08-04 18:26:05 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do vetinari: Bardzo się cieszę że jesteś z nami.
2020-08-04 19:09:48 (5 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Takie spotkanie "Pod Parasolami"przy"Barze Wrocławskim"na Kościuszki.Hašek może ciąg dalszy "Szwejka" by napisał.
2020-08-04 19:25:37 (5 lat temu)
vetinari
 
+10 głosów:10
do Wacław Grabkowski: Wacku, Wacku.....nierozumieć mlówy Twojego plemiona ☺☺☺
2020-08-04 19:27:27 (5 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Dürgoy Marcin : Hašek jest bardzo ciekawa postać naszej kultury. Wiele rzeczy z nim związanych jest pod znakiem zapytania...Ale jedno jest pewne, jako pisarz byl doskonaly. Wielu obecnych pisarzy mu niesięga po kolana....
2020-08-04 19:30:53 (5 lat temu)
ylooC
 
do maj: +9 :)
2020-08-04 21:39:44 (5 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+3 głosów:3
Palo jest zachwycony zdjęciem:-)
2015-05-25 21:54:57 (11 lat temu)
czesil
 
+4 głosów:4
Super Trouper :-)
2015-05-25 22:08:29 (11 lat temu)
Wojciech Domagała
 
+1 głosów:1
Który kasuje moje fotografie cmentarzy Armii Czerwonej? - niech ma odwagę się przyznać.
2015-05-25 23:16:55 (11 lat temu)
vstrone
 
+2 głosów:2
do Rafał Chmielowiec: Bo go widać podwójnie - także w lustrze. Zresztą Ciebie też :-)
2015-05-25 22:18:42 (11 lat temu)
vetinari
 
+5 głosów:5
do Wojciech Domagała: wiec..jestem czechem..mam klopot s editorem..tz zamiast ich pobieracz...chyba kasowalem...przepraśam...:-)..nie źartuje sobie..rzreśta ty maś teź specificzne poczucie humoru..zrozum-zaduźo tego dawasz na strony..sa tutaj ludzi ktrurzy pilnuja nad standartem i jakościa tych stron-moźe sie ci podoboacz albo nie-ale taka jest prawda...to niejest FB to jest FP...tu jest ranga i poziom troche wyśszy...pozdrawiam
2015-05-26 06:35:53 (11 lat temu)
augiasz
 
+5 głosów:5
do Wojciech Domagała: Do czego przyznać? To nie jest tajna informacja, że usunięto nieregulaminowe zdjęcia. Wstawiłem je pod głosowanie nad usunięciem, w głosowaniu okazało się, że nikt z użytkowników portalu ich na nim nie chce, więc zostały usunięte. Usuwać może tylko administrator, reszta może zgłaszać pod głosowanie nad usunięciem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2015-05-26 07:27:04 (11 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+3 głosów:3
do Wojciech Domagała: Swoją drogą po za zdjęciami może kilka słów w opisie cmentarza?
2015-05-26 08:32:14 (11 lat temu)
Stenek
 
do augiasz: Czy to znaczy, że Veti ma prawa admina? (pisze, że kasował zdjęcia) ;))
Z tym głosowaniem to też nie jest tak, bo czasem chciałem coś napisać pod zdjęciem przeznaczonym do usunięcia, ale nie dało rady
2015-05-26 11:45:55 (11 lat temu)
do Stenek: Stenku-to byl źart..poprostu sobie zaźartowalem bo sie mi wdaje źe Wojciech teś zartuje :-)..Znaś moje podejście do zdjiecz..ja jakoś za kaźdym zdjieciem widze kogośz wysylek,kaźdy ma prawo na swojich 15min slawy...rozumiem Wojciecha-on tu oddaje na FP jego zdaniem to najlepsie co moźe-i rozumiem administratorów-robia wsistko dla tego ze by tu na FP byl jakysz porzadek-sa regulaminy...kiedy sie tutaj zalogujeś to ich powinieneś jakoś przestrzegacz...niekasuje zdjiecz-bo mie źadne do tego niezmusilo..
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: walka s ortografia
2015-05-26 15:15:24 (11 lat temu)
do vetinari: Nie chodzi o sławę tylko aby "ocalić od zapomnienia"! :-) Pozdrawiam:-)
2015-05-26 21:02:02 (11 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: No tak myślałem, że kecasz, żartujesz, ale super, bo uśmiech to podstawa. Jak kiedyś mieszkałem w Cieszynie i oglądałem też czeską telewizję, to zawsze mi się wydawało, że Czesi są bardziej uśmiechnięci, żartują, opowiadają kapitalne kawały (parę z nich pamiętam po czesku), a u nas jakoś tego żartu i radości w telewizji było wtedy dużo mniej
2015-05-26 23:33:43 (11 lat temu)
stoik
 
do Stenek: wiele tu było wyznań wzajemnej sympatii. długo się tak jeszcze będziecie komplementować ?
2015-05-27 04:39:45 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do stoik: Zazdrośnik ;-)
2015-05-27 09:30:43 (11 lat temu)
Stenek
 
do stoik: Stoiku, przecież wiesz, nasza szorstka przyjaźń w niczym tu nie ucierpi ;) ;) ;)
2015-05-27 22:56:50 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do stoik: Ja nie komplementuję, takie są fakty, mówiąc ogólnie, my jesteśmy chyba bardziej ponurakami, niż Czesi, to radośni z natury ludzie - nie nie, żebym w Polsce takich ludzi nie widział, tylko tak ogólnie mi się zdaje, pewnie mocno subiektywnie ;))
2015-05-27 22:58:21 (11 lat temu)
stoik
 
do ZPKSoft: raczej nie. zazdrość ? co to takiego ? :)
2015-05-27 15:23:07 (11 lat temu)
stoik
 
do Stenek: jest to nieco anegdotyczne - ale kiedy Czech wypije kilka Brackich, to nie powstanie od stołu. wiesz, że moja ciekawość nie zna granic. raz jeden kupiłem sobie czeskie piwo w dwulitrowej butelce. jedyna reakcja była taka - sorry, prominte, kaj tu je zachod :)
2015-05-28 21:39:14 (11 lat temu)
stoik
 
do stoik: niech mi to Bóg wybaczy. testowałem to na ludziach :)
2015-05-28 21:43:08 (11 lat temu)
Stenek
 
do stoik: No, to mógłbym tu z niejednym zagrać w "zagniewanego piwosza", bo mom dobry zdzierż, chyba znacie tą grę?
2015-05-29 00:40:15 (11 lat temu)
stoik
 
do Stenek: ni.... :)
2015-05-29 14:42:34 (11 lat temu)
Stenek
 
do stoik: Ale fulosz jak mulorz, a malty ni mosz. ;)) ;)) Ktoś inny wie?
2015-05-29 23:16:05 (11 lat temu)
stoik
 
do Stenek: odpiszę piękną i oficjalną polszczyzną. proszę wytłumaczyć to powiedzenie komuś.... kto nie jest nie stąd.
2015-05-30 00:52:28 (11 lat temu)
stoik
 
do stoik: ( na lekcjach polskiego z reguły rysowałem po okładkach..... a zaproszony do odpowiedzi.... bla bla.... o co znowu kaman, tak tak tak..... a mogę sobie porysować ? :) tu pełny szacunek dla moich polonistek.... ale ja Pana Tadeusza czytałem już w przedszkolu. zabawny fakt. pani wychowawca zauważyła, że biegle czytam. było to w pierwszej klasie podstawówki. zabrała mnie do sąsiedniej klasy - odczytałem im kawałek gazety.... ale odczułem coś w rodzaju zażenowania.
2015-05-30 00:58:27 (11 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet