| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Miejski Dom Kultury "Prażakówka"

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vstrone
 
+1 głosów:1
Hi, hi. Coca Cola, język teściowej i zasedanie :-)
2018-04-18 20:41:50 (8 lat temu)
A co oznacza пкчм ? Oczywiście rosyjski znam, ale to jakiś skrót :) Coś o stali
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-04-20 12:46:33 (8 lat temu)
czesil
 
do vstrone: Gdzie tam widzisz Coca Colę?
2018-04-18 21:06:06 (8 lat temu)
do vstrone: Skrót "CЭВ" - Совет Экономической Взаимопомощи, to po polsku RWPG, czyli "Rada Wzajemnej Pomocy Gospodarczej". :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcde
2018-04-19 18:05:59 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do czesil: A nie jest to Cola przed osobami na wprost i z prawej ? W Polsce napój był obecny na pewno w 1976 r.
2018-04-18 21:13:57 (8 lat temu)
vstrone
 
do czesil: Jest tam Coca Cola. Ja też mam zdjęcie z tego samego zasedania, tylko że zrobione z bliska i widać wyraźnie, że ona jest na stole.
2018-04-18 21:17:40 (8 lat temu)
czesil
 
do ZPKSoft: Hmm... butelki Coli miały charakterystyczny kształt.
2018-04-18 21:17:49 (8 lat temu)
do czesil: Jest to Coca Cola, album ma dwanaście zdjęć wydane w języku Rosyjskim.
2018-04-18 21:37:50 (8 lat temu)
do czesil: Cześku, to jest 1976 rok, więc Coca-Cola była już w Polsce dostępna od 4 lat. Ja bylem wtedy w drugiej klasie liceum, a po Coca-Colę chodziliśmy do sklepu spożywczego przy Daszyńskiego 51 (kierownikiem tego sklepu był Karol Łukosz) jeszcze w latach, gdy chodziłem do szkoły podstawowej.

Cytat za
"Budowa pierwszej linii produkcyjnej ruszyła w lutym 1972 r. w Browarze Warszawskim, a pierwsze napełnione butelki zjechały z linii 19 lipca. Początkowo butelki były sprowadzane z Hiszpanii (ich produkcja ruszyła w październiku w Hucie Szkła w Wołominie), a koncentrat z Neapolu i Amsterdamu. W maju 1973 r. uruchomiono rozlewnię w Browarze Górnośląskim w Zabrzu, a w kwietniu w Browarach Tyskich. 25 maja 1976 r. Życie Warszawy napisało: „Już od wczoraj można kupić litrową butelkę Coca-Coli w „Supersamie” i sklepach delikatesowych w Warszawie. Cena butelki wynosi 19 zł, a kaucja 8 zł.”
2018-04-19 18:00:15 (8 lat temu)
Rafał Chmielowiec
 
+1 głosów:1
do Bronisław Miech: Podaj autora, tytuł albumu i wydawcę.
2018-04-18 22:27:46 (8 lat temu)
do Rafał Chmielowiec: Autora i wydawcy brak tytuł to " 47 Posiedzenie stałej komisji do spraw hutnictwa żelaza" Tytuł napisany po Rosyjsku. Jest zdjęcie Prażakówki i domu wczasowego na Zawodziu.
2018-04-19 19:36:17 (8 lat temu)
do YouPiter: Może wygooglowane "Программный комплекс численного моделирования "? W 1976 może zajmowali się już sterowanym komputerowo modelowaniem w znaczeniu odlewnictwa, produkcji odkuwek itd. Mogło chodzić o początki komputeryzacji w metalurgii. Słaba hipoteza, ale może coś jest na rzeczy. Cieszyńska CELMA miala w latach 70 (konkretnie zwiedzałem to w 1976 roku właśnie) duże centrum informatyczne z potężnymi komputerami na karty perforowane i z pamięcią magnetyczną na taśmach, które sterowały jakimś tam wycinkiem procesu produkcji.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcde
2018-04-20 13:38:12 (8 lat temu)
Jazzek
 
do YouPiter: Oznacza to, co podaje podpis :-) Po rosyjsku jakby постоянный комитет по черной металлургии
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: hutnictwo
2018-04-20 16:33:06 (8 lat temu)
czesil
 
Ciekawy jest ten tekst i rok 1944!
2019-01-28 22:08:56 (7 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet