| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Most (rz. Wisła / ul. Armii Krajowej)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Lipowa 3
331
m
Ustroń
Zakład szklarski Jana Zamarskiego
350
m
Ustroń
Lipowa 9
385
m
Ustroń
Pomnik dr. Ottona Zinsmeistera na ...
691
m
Ustroń
Zakład zimnych kąpieli
803
m
Ustroń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
czesil
 
Za mostem budują nowy dom?
2014-11-20 20:37:42 (11 lat temu)
Pamietam jak wezbrania Wisla "zabrala" most przy ul. Kuznicza. To byl niezapomniany widok.
2014-11-20 21:58:48 (11 lat temu)
Stenek
 
do cracusiac: A zdjęcia - masz jakieś zdjęcia?
2014-11-20 22:51:21 (11 lat temu)
do Stenek: Niestety, wtedy jeszcze nie fotografowalem.
2014-11-20 22:59:18 (11 lat temu)
do Stenek: To jest nawiązanie do tego dialogu: "cracusiac: Pamietam jak wezbrania Wisla "zabrala" most przy ul. Kuznicza. To byl niezapomniany widok.
Stenek
do cracusiac: A zdjęcia - masz jakieś zdjęcia?"

Ja zrobiłem Smieną 8 to jedno jedyne w moim dorobku zdjęcie z powodzi w Ustroniu w 1970 r. i jest to w odległości ok. 300-350 m. od mostu na Kuźniczej. O ile pamiętam, to jednak Wisła nie "zabrała" wtedy tego mostu, choć został uszkodzony.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kropka
2014-11-22 17:30:27 (11 lat temu)
Stenek
 
do cracusiac: Ja pokazałem tu zdjęcie jak Olza zabiera Most Wolności, robione aparatem DRUH, robiłem to będąc dzieckiem
2014-11-20 23:05:55 (11 lat temu)
do Stenek: Ktore zdjecie?
Ja zaczalem fotografowac pare lat pozniej.
2014-11-21 07:06:28 (11 lat temu)
do Stenek: Możesz podać adres zdjęcia?
2014-11-21 10:13:02 (11 lat temu)
Stenek
 
2014-11-21 20:57:05 (11 lat temu)
do Stenek: Dzieki!
2014-11-21 20:58:13 (11 lat temu)
do Stenek: Dziękuję bardzo:)
2014-11-21 21:42:38 (11 lat temu)
Stenek
 
do cracusiac: Zdjęcie jest skanowane moim Olympusem (stąd nazwa aparatu), DRUH niestety EXIF-ów nie pozostawiał ;-) ;-)) ;-))
2014-11-21 21:01:12 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Stenek: A dlaczego to zdjęcie figuruje jako Twojego ojca , a nie Twoje ?
2014-11-21 21:04:16 (11 lat temu)
Stenek
 
do ZPKSoft: Ano dlatego, że wszystkie negatywy mam w jednym pudle, Ojca i może jeden czy dwa moje (mówię tu o filmach 6x9). Całość uważam za archiwum mojego Ojca i tak to opisałem na FP, jednak dobrze pamiętam, z jakim podnieceniem biegłem z DRUHEM na pasku tam do tego mostu by zrobić mu zdjęcie.Grunt że to zdjęcie tutaj jest i stanowi archiwalną pamiątkę z tamtych lat
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Corr
2014-11-21 21:12:13 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Stenek: Twoja decyzja, chociaż w podpisie pod zdjęciem dodaj uwagę o jego autorze.
2014-11-21 21:15:13 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 11 lat temu)
Most drewniany (stary) na innych zdjęciach
1955-1960
1955
-
1960
1955
-
1960
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet