| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat wągrowiecki
OBIEKTY - Rynek
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

Dawniej: Markt, Plac Paszkowa
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
PEŻ
 
Podmiana nas skan + autor.
2016-04-17 08:21:25 (10 lat temu)
cykada
 
+2 głosów:3
Mieszkałem 30 lat temu na tym rynku. Z przykrością muszę stwierdzić,że pomnika już nie ma, został zburzony. Nie wiem, ale na jego miejscu powstało pewnie jakieś pogłowie jp2...
2011-01-25 01:26:45 (15 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do cykada: Zdaje się, że jedynie fontanna. Szkoda, w zasadzie ładny był ten obelisk. Można było zdjąć gwiazdę do muzeum, zmienić tablicę...
2011-01-25 09:57:30 (15 lat temu)
WW
 
Przypisano.
2011-01-17 22:03:40 (15 lat temu)
Kavikvs
 
do WW: Dziękować, dziękować.
2011-01-17 23:07:23 (15 lat temu)
WW
 
+2 głosów:2
Wągrowiec, Wąbrzeźno, Austria, Australia...
2013-10-10 11:56:51 (12 lat temu)
mar
 
+2 głosów:2
....Strzegom, Strzelin...
2013-10-10 11:59:57 (12 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
do mar: Po północy wszystkie fotografie bywają za czarne.
2013-10-10 12:13:43 (12 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Zdjęcie ewidentnie sprzed 1920-go.
2024-06-29 21:18:10 (rok temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Rynek w Wągrowcu ? Później stał tu obelisk- pomnik wdzięczności.
2014-03-09 21:24:57 (12 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak, to jest rynek w Wągrowcu, tutaj po prawej widać te same budynki co na powyższym zdjęciu po lewej.
2014-03-09 21:44:19 (12 lat temu)
Wielkie dzięki. :)
2014-03-09 23:03:02 (12 lat temu)
Rynek 3, dawna "Apteka pod Orłem", przypisałem.
2015-02-21 04:12:59 (11 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
2020-06-03 07:22:57 (6 lat temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
To już lata 90-te - najwcześniej 1992 (Fiat Cinquecento w oddali).
2025-04-05 23:54:35 (rok temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak: Piękne czasy bezhołowia - szyld Nikiel żerujący na logo Nike. Chyba jeszcze przed wprowadzeniem przepisów chroniących znaki towarowe.
2025-04-06 00:18:45 (rok temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Rynek - obiekty i wydarzenia
16 17
23
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet