| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Szyb "Victoria"

Zbudowano: 189x
Zlikwidowano: 2000
Dawniej: Victoria Schacht
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Szkoda tak pięknej wieży Victorii.
2014-01-11 08:55:42 (12 lat temu)
ragnar
 
Z takich nietypowych ciekawostek dodam, że widoczne na szybie symbole młotka i żelazka udało się uratować, są u mnie w domu :)
2010-04-09 22:16:35 (16 lat temu)
ragnar
 
Nie całe 2 metry.
2010-04-10 20:01:05 (16 lat temu)
do ragnar: Chyba ze 2 metry wysokości mają?
2010-04-10 08:47:34 (16 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
1994
-
1994
1994
-
1995
1994
-
1996
1995
-
1996
1995
-
1996
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet