| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (1)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Droga ekspresowa S79

Obiekt jest w trakcie budowy
Wykonawcy: TEERAG-ASDAG POLSKA Sp. z o.o. (1 realizacja), Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. (1 realizacja)
Zbudowano: 2013

Droga ekspresowa S79 – droga ekspresowa w Warszawie. Stanowi łącznik pomiędzy ul. Marynarską a Południową Obwodnicą Warszawy, tworząc tym samym połączenie między Międzynarodowym Portem Lotniczym im. Fryderyka Chopina na Okęciu a obwodnicą ekspresową. Droga S79 stanie się w przyszłości fragmentem Trasy N-S, ułatwiającej wyjazd z miasta na trasę S7.

10 sierpnia 2009 r. GDDKiA podpisała z konsorcjum TEERAG-ASDAG POLSKA Sp. z o.o./Intop Tarnobrzeg Sp. z o.o. umowę na budowę drogi ekspresowej S2 na odcinku od węzła Lotnisko do węzła Puławska (3,9 km) wraz z łącznikiem lotniskowym do węzła Marynarska S79 (4,3 km). Prace budowlane rozpoczęto 16 września 2009. Łączny koszt budowy trasy S79 wraz z fragmentem trasy S2 zaplanowano na 1,123 mld zł.

Pierwszy odcinek trasy pomiędzy węzłami MPL Okęcie i Marynarska został oddany do ruchu 14 czerwca 2013 roku. Pozostała część trasy pomiędzy węzłami MPL Okęcie i Warszawa Południe została oddana do ruchu 6 września 2013 roku.



Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_ekspresowa_S79_%28Polska%29 Autorzy: http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Droga_ekspresowa_S79_%28Polska%29&action=history Licencja: [http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl CC-BY-SA 3.0]

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Już nie trzeba usuwać. Podmieniłem.
2013-10-25 00:45:01 (12 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
Dopisałem Wirażową - równoległa z lewej. Tu pracuje.
2013-10-26 19:52:31 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Jarosław Budyta: Ok, nie usuwamy ;)
2013-10-25 00:47:49 (12 lat temu)
do pawulon: Lekko się zakręciłem bo wrzucałem jeszcze gdzieś z podpisem, a wszystkie wersje były w jednym folderze.
2013-10-25 00:49:20 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet