| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Komunikacja miejska w Warszawie

Autobusy w Warszawie

Kolizja autobusu miejskiego z tramwajem, Marszałkowska / Królewska

System parkingów "Parkuj i Jedź"

Szybka Kolej Miejska

Tramwaje w Warszawie

Trolejbusy w Warszawie

Warszawska Kolej Dojazdowa (Warszawa)

Warszawskie metro

Wiaty przystankowe w Warszawie

Zespoły przystankowe

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Warszawie

3 subskrypcje

Wszystko o komunukacji miejskiej w Warszawie.

Cenne źródło: https://sh-trasbus.super-host.pl/trasywlatach.htm

dodano: 2019-07-25, autor: Soravia
dodano: 2019-07-25, autor: Soravia
Po warszawskich ulicach jeżdżą obecnie autobusy elektryczne, a w najbliższych latach będzie ich coraz więcej. Niewiele brakowało, aby podobna historia zaczęła...
dodano: 2019-07-28, autor: Soravia
dodano: 2019-07-29, autor: Soravia
dodano: 2019-07-29, autor: Soravia
dodano: 2019-07-29, autor: Soravia
dodano: 2019-07-29, autor: Soravia
dodano: 2019-07-29, autor: Soravia
Zapewne nie każdy zwraca na to uwagę, jednak każdy tramwaj posiada swój numer taborowy, który jest naklejony w kilku widocznych miejscach na wszystkich wagonach. ...
dodano: 2024-10-12, autor: Krzysiek99
Miejskie Zakłady Autobusowe mają niezwykły zabytek – autobus Renault TN6 z 1933 roku. To bliźniacza konstrukcja warszawskich pojazdów marki Somua, które jeźdz...
dodano: 2019-07-28, autor: Soravia
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789...294295następna
4elza
 
+1 głosów:1
Wymiana na scan lepszej jakości.
2020-07-13 06:55:44 (5 lat temu)
JotDee
 
2026-06-23 12:22:21 (4 dni temu)
yani
 
do JotDee:
Bo to ten sam czas i miejsce. Zdjęcia są tak samo przypisane i datowane.
2026-06-23 12:31:01 (4 dni temu)
yani
 
Znacznik.
2026-06-10 13:12:18 (17 dni temu)
yani
 
Uzupełnienie przypisania i opisu.
2026-06-10 13:10:07 (17 dni temu)
yani
 
Znacznik.
2026-06-10 13:13:12 (17 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
Znacznik.
2026-06-10 13:14:51 (17 dni temu)
Dana
 
U mnie zdjęcie pokazuje się zupełnie nieostre, a nie przypominam sobie abym takie dodawała. Otrzymało chyba dobre oceny. Jeśli u innych jest też nieostre, to skieruję do kosza albo podmienię.
2026-06-13 19:41:51 (14 dni temu)
yani
 
do Dana :
Coś się tu zadziało, zdjęcie do wymiany. O ile oczywiście masz.
2026-06-13 19:45:18 (14 dni temu)
Dana
 
do yani: Niestety, tego skanu już nie odnalazłam - daję, to co mam.
2026-06-13 19:53:32 (14 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
Dodałem 2 znaczniki. Datowanie można zawęzić do kwietnia 1943.
2025-02-08 21:49:46 (rok temu)
yani
 
Dopisałem jeszcze do powstania w getcie.
2025-02-09 13:10:41 (rok temu)
JotDee
 
+1 głosów:1
do yani: Czyli w szpitalu św Zofii wykusz z klatką schodową odbudowano w czasie okupacji:
2026-06-23 12:16:55 (4 dni temu)
yani
 
do JotDee:
Na to wygląda. Chyba nie sugerujesz, że to wrzesień 1939?
2026-06-23 12:28:47 (4 dni temu)
El_Jot
 
+2 głosów:2
2026-06-25 00:22:21 (3 dni temu)
El_Jot
 
2026-06-25 00:37:33 (3 dni temu)
yani
 
do El_Jot:
Znacznik i datacja skorygowane, dzieki!
2026-06-25 02:57:14 (3 dni temu)
polskup
 
Nie wiem, jakie dać źródło. Przykleiło się bez sensu, jak na razie. "Instagram" sie nie da :)
2026-05-27 17:10:13 (miesiąc temu)
polskup
 
Dzięki :) Właśnie się ogarnąłem i chciałem to dopisać :)
2026-05-27 17:19:35 (miesiąc temu)
Krzysiek99
 
+2 głosów:2
Ze względu na widoczny tramwaj typu N, jest to najpóźniej 1969. Poprawiłem tutaj i przy drugim zdjęciu.
2026-05-27 19:11:17 (miesiąc temu)
lipton
 
+2 głosów:2
To ja Wam powiem, że to jednak raczej... nie jest rok 1969! Bo w tym roku widocznego w tle wagonu nie było już w Warszawie! O ile oczywiście dobrze czytam jego numer :)
2026-05-28 21:56:19 (30 dni temu)
yani
 
+1 głosów:1
do polskup:
Dopisałem pod zdjęciem - standardowo w przypadku źródła "inne".
2026-05-27 17:19:51 (miesiąc temu)
yani
 
+8 głosów:8
do polskup:
A tak w ogóle, to mam przyjemność Cię poinformować, że właśnie dostałeś rangę admina głównego - zadziała po przelogowaniu.
Gratulacje!
2026-05-27 17:26:58 (miesiąc temu)
polskup
 
do yani: Jasne. Przed chwilą wróciłem do domu z pasjonującej wyprawy i jeszcze nie myślę.
2026-05-27 17:23:23 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do yani: Dziękuję. Nie wiem tylko, czy podołam :) Poważnie. Te ostatnie g-burze sprawiają, że się trochę wycofuję.
2026-05-27 17:32:50 (miesiąc temu)
yani
 
+4 głosów:4
do polskup:
Myślę, że Twoja dotychczasowa działalność wskazuje, iż podołasz. Ze swoim zdroworozsądkowym podejściem do innych użytkowników możesz zdziałać tu wiele dobrego.
2026-05-27 17:40:00 (miesiąc temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do polskup: Cieszę się i gratuluję, życzę wytrwałości, dalszej spokojnej, owocnej pracy, satysfakcji i mimo wszystko dobrej zabawy :)
2026-05-27 18:12:12 (miesiąc temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
do polskup: Gratulacje. :)
A co do burz - chyba najlepiej ignorować i robić swoje. Szkoda zdrowia na przejmowanie się.
2026-05-27 18:15:49 (miesiąc temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
do polskup: Nie masz innego wyjścia, jak mus to mus. Dlaczego Tobie ma być lżej niż innym ;-) A tak serio to zasłużyłeś na awans.
2026-05-27 18:21:52 (miesiąc temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do polskup: Gratulacjie z mojej strony....kto inny jak nie Ty ☺☺☺
2026-05-27 19:36:24 (miesiąc temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do polskup: Dołączam się do gratulacji i tak szczerze to wiedziałam od pierwszego dnia , że Twoja wiedza i kultura osobista dodadzą fotopolsce splendoru :)
2026-05-27 20:10:43 (miesiąc temu)
elot360
 
+2 głosów:2
do polskup: Gratuluje awansu i powodzenia na nowym stanowisku!
2026-05-28 22:20:19 (30 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Dana : Serdecznie dziękuję. Bawię się świetnie, jestem w swoim żywiole. Mapy i zdjęcia :)
2026-05-27 18:21:06 (miesiąc temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do verbensis: Jeśli chodzi o burze, to właśnie ćwiczymy rozganianie chmur.... ;-)
2026-05-27 18:20:15 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do verbensis: Dzięki. To prawda, ale chyba zbyt empatycznie odbieram pewne negatywne emocje. Pracuję nad sobą :)
2026-05-27 18:23:52 (miesiąc temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
do fantom: Szkoda tylko, że trzeba to co jakiś czas powtarzać...
2026-05-27 18:30:46 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dziękuję. Postaram się jakoś wdrożyć. I musicie mi wybaczyć, że czasem znikam. Zawsze wracam.
2026-05-27 18:28:36 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuję. Czuję się nieco onieśmielony :)
2026-05-27 19:45:27 (miesiąc temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do polskup: Pamiętam jak mi teź dodano tą obcjie admina głównego....z jednej strony się czulem naprawde zaścicony, ale odrazu uczulem teź tą odpowiedzialnoścz....najwięcej się obawialem źe coś zepsuje....naprz źe zlikwiduje swoją niezręćnością calą fotopolskę ☺☺☺ Naścięćie, niejest to tak proste, ktoś przy stwarzaniu tego portalu myślal o takych antitalentach jak ja i dodal dodatkowe zabiezpieczenia ☺☺☺
2026-05-27 20:03:55 (miesiąc temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do vetinari: Mam identyczne odczucia. Mnie się udało już jako zwykłemu użytkownikowi wykasować pół dzielnicy znaczników :) Tym samym odkryłem tajną funkcję: skasowanie znacznika obszarowego koszem na śmieci skutkuje skasowaniem wszystkich punktów na obszarze tego znacznika... Tylko pytanie, czy taka funkcja jest potrzebna...
2026-05-27 20:12:15 (miesiąc temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do da signa: Nie ukrywajmy, byłaś moją "dobrą przedszkolanką", a i ja wiele się przez ten czas nauczyłem i to zarówno rzeczy merytorycznych, jak i takich społecznych, że tak to nazwę. Dziękuję.
2026-05-27 20:19:52 (miesiąc temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: Jak najbardziej słuszna decyzja, a komentarze (jak widać) ją potwierdzają. Gratuluję również i życzę powodzenia :-)
2026-05-28 06:32:42 (30 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do 4elza: Dziękuję. Mam nadzieję, że ogarnę nowe obowiązki. Bo na przykład dziś zaspałem :)
2026-05-28 07:03:08 (30 dni temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: Karygodne ;-)...
2026-05-28 07:13:00 (30 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do 4elza: W pewnym sensie, bo wczoraj fociłem rudery zamiast pracować, więc dziś mniej czasu mogę poświęcić Fotopolsce, a szkoda. A tak już konkretnie: czy mam możliwość dopisywania miejscowości do listy? Jeśli tak, to chciałbym spełnić prośbę z forum, miejscowość się kwalifikuje, a ja nie umiem :)
2026-05-28 07:23:38 (30 dni temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: Klikasz na swój nick, wybierasz z listy "narzędzia", po prawej - "dodaj miejscowość", wpisujesz nazwę, rozwijasz listę z województwami i akceptujesz.
2026-05-28 07:37:15 (30 dni temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do polskup: W sensie, że zaspać w pierwszym dniu, na nowym stanowisku?...
2026-05-28 07:38:39 (30 dni temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do 4elza: No właśnie. Tak się to zbiegło.
Dzięki za wskazówki.
2026-05-28 07:49:08 (30 dni temu)
blaggio.
 
+2 głosów:2
do polskup: Jeszcze ja, jeszcze ja. ;-)
Pech, powiedzmy, chciał, że wczoraj nie miałem szansy wypowiedzieć się. Miałem zablokowane dodawanie komentarzy.

To się musiało kiedyś stać. I stało się. Już jesteś majster pełną gębą. Trzeba to jakoś oblać. ;-))
2026-05-28 19:00:36 (30 dni temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do blaggio.: He he. Dzięki. Oblać można, tym czy owym... Pełna gęba to będzie jak się nauczę majstrować :)
2026-05-28 20:14:21 (30 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do lipton: 7?7. W środku chyba 0, ale nie jest to oczywiste.
2026-05-28 22:09:57 (30 dni temu)
lipton
 
do polskup: Też mi się wydaje, że jest to #707, ale 100% pewności nie mam.
2026-06-06 20:44:21 (21 dni temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do elot360: Dziękuję :)
2026-05-28 22:41:18 (30 dni temu)
yani
 
To Śródmieście, nie Ochota.
2026-06-01 02:36:09 (27 dni temu)
do yani: ok - zapominam o tych ścieżkach przypisań.
2026-06-01 13:16:24 (26 dni temu)
yani
 
do zygmunt_ra:
Nawet mnie się to czasem zdarza. :))
2026-06-01 13:36:20 (26 dni temu)
Pokaż na mapie
2948 Dyskusji (ostatnia 3 dni temu)
Komunikacja miejska w Warszawie - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet